Will Smith, Octavia Spencer, Kevin Hart, a wśród nich… Borys Szyc! Po sukcesie relacji z oscarowej gali, aktor po raz kolejny wciela się w rolę zakulisowego Insta-reportera. Tym razem jednak zamiast do Hollywood udaje się do Londynu, gdzie wziął udział w nagraniach do odcinka programu „Graham Norton Show”.

Borys Szyc o wyjściu z alkoholizmu: Pewnie byłby to kolejny dzień, który spędzam w łóżku, wyglądając jak menel i nie odbierając telefonów od tych którzy się o mnie martwią

Wczoraj na słynnej, czerwonej kanapie zasiadła zdobywczyni Oscara za rolę w filmie „Służące” Octavia Spencer, jeden z najzabawniejszych komików na świecie – Kevin Hart oraz aktor, którego nikomu nie trzeba przedstawiać – Will Smith, wraz ze swoją nową partnerką z planu filmu „Aladyn”, Naomi Scott. Odcinek z udziałem światowej sławy gwiazd widzowie zobaczą na antenie BBC Lifestyle już 26 maja. Zakulisowe materiały pojawiły się tymczasem na profilu instagramowym Borysa Szyca.

Program Grahama Nortona, wielokrotnego laureata nagrody BAFTA, to show, do którego wielkie gwiazdy dosłownie ustawiają się w kolejce. Wszyscy, od legend Hollywood po supergwiazdy muzyki, telewizji, filmu i sportu pragną usiąść na czerwonej kanapie, by podzielić się z Grahamem zabawnymi anegdotami ze swojego życia i plotkami ze świata show-biznesu. Dotychczas w programie gościli m.in. Meryl Streep, Penélope Cruz, Tom Hanks czy Bradley Cooper. To tutaj Cybill Shepherd bez ogródek opowiedziała prowadzącemu, gdzie całował ją Elvis Presley, Elton John dla żartu dzwonił do fetyszysty skafandrów kosmicznych, a Kate Winslet wyjawiła, dlaczego trzyma swoją statuetkę Oskara w łazience. Mistrzowskie prowadzenie Grahama Nortona, łączącego błyskotliwość, zadziorność oraz klasę sprawia, że program urósł do miana kultowego i nieustannie gromadzi przed telewizorami coraz większe grono widzów. Goście w studio bawią się tu równie dobrze jak widzowie przed telewizorami, mogąc liczyć na dużą dawkę inteligentnego humoru.

Borys Szyc zaręczył się: Stało się!

Na plan zdjęciowy „Graham Norton Show” został zaproszony Borys Szyc. Po tym, jak jego insta-reportaż z gali rozdania Nagród Akademii Filmowej został okrzyknięty w mediach hitem, Borys stał się niekwestionowanym mistrzem zmniejszania dystansu między światowej sławy gwiazdami filmowymi, a polskimi odbiorcami. Podczas swojej wizyty aktor odwiedził studio „Graham Norton Show”, wszedł za kulisy, zasiadł wśród publiczności podczas nagrań i postara się dostarczyć swoim fanom ekskluzywnych materiałów z udziałem samego prowadzącego.

– Zaproszenie od BBC Studios przyjąłem z nieskrywaną radością. Podziwiam Grahama Nortona za jego nietuzinkowy styl prowadzenia show. Imponuje mi to, że zapraszając światowej sławy gości nie stara się być najjaśniej świecącą gwiazdą. Tworzy naturalną przestrzeń do rozmowy, przez co bardzo często między samymi gośćmi nawiązuje się jakby mniej kontrolowana, a bardziej naturalna, spontaniczna interakcja. Myślę, że to dość niecodzienne zjawisko, które sprawia, że zmniejsza się dystans pomiędzy widzami a światowej sławy gwiazdami. Słyszałem też o fenomenalnej atmosferze, jaka panuje w studiu „Graham Norton Show”. Właściwie już oglądając show można by odnieść wrażenie, że wszyscy ci ludzie, zarówno goście, jak i widownia, są na jednej wielkiej imprezie, na której gospodarzem jest Graham Norton. Cieszę się, że wezmę w niej udział, a tym samym uchylę Państwu rąbka tajemnicy fenomenu, jakim jest ten program – mówi Borys Szyc.

Borys Szyc chwali się osiągnięciami córki. Sonia to CAŁY TATA!

Zanim Borys rozpoczął relację zza kulis show, jego narzeczona, Justyna Jeger-Nagłowska zachęcała śledzące jej profil fanki, by koniecznie śledziły poczynania jej chłopaka.

Odcinek, którego nagrania zrelacjonuje aktor, zobaczymy na antenie BBC Lifestyle 26 maja. Tymczasem już w najbliższą niedzielę, 12 maja o godz. 22:55 widzowie będą mogli obejrzeć odcinek z udziałem Charlize Theron, Setha Rogena, Matthew Broderica i Zaca Efrona.

scena z: Borys Szyc, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Borys Szyc, Justyna Jeger-Nagłowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Borys Szyc, Justyna Jeger-Nagłowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA