Natalia Janoszek z Bielska-Białej od kilku lat kreowała się na gwiazdę Bollywood. Tłumaczyła, że rozpoznawalność dał jej film „ChickenCurry Law”, w którym zagrała główną rolę.

Stanowski obnaża prawdę o karierze Natalii Janoszek w Indiach? „Nikt jej tam NIE ZNA”

Natalia Janoszek zabrała głos po publikacji Stanowskiego

Dwa tygodnie temu Krzysztof Stanowski wziął pod lupę Natalię Janoszek. Stwierdził, że podobnie jak Karolina Derpieńki wymyśliła sobie karierę za granicą, aby zrobić karierę w Polsce. Przejrzał indyjskie media i uważa, że nie natknął się tam na nazwisko Janoszek.

Gdybyśmy chcieli przenieść karierę Natalii z Bollywood do Polski, to Natalia byłaby babką potrąconą na pasach w piątym odcinku „W11 – Wydział Śledczy” albo byłaby woźną w czternastym odcinku paradokumentu „Szkoła” – stwierdza. 

Natalię Janoszek spotkały już pierwsze konsekwencje. To potężny cios w wizerunek

Dziś, po 2 tygodniach od publikacji materiału Krzysztofa Stanowskiego Natalia Janoszek wydała oświadczenie. Zapowiedziała walkę w sądzie o swoje dobre imię:

W dniu 23.05.2023 w swoim materiale wideo pan Krzysztof Stanowski postanowił bezprawnie i bezpodstawnie naruszyć moje dobra osobiste. Przedstawił w nim informacje nieprawdziwe, mylące opinię publiczną, a poprzez brak ich rzetelnej weryfikacji. Skierował oszczerstwa i pomówienia wobec mojej osoby – zaczęła.

Przyznaje, że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, w tym negatywnej oceny czyichś dokonań zawodowych, bo na tym polega praca prawdziwych dziennikarzy, ale w tym przypadku jest inaczej: Krytyka nie może jednak zmierzać do ośmieszenia i zniszczenia innej osoby”. 

W imię wolności słowa nie można bezkarnie oczerniać, mówić półprawd i wyzywać drugiego człowieka, co pan Stanowski uczynił wielokrotnie w swoim materiale. Na kulturę hejtu nie powinno być niczyjej zgody – podkreśliła.

Natalia Janoszek robi wielką karierę w Indiach, Europie, a w Polsce jej nie chcą: „Zawsze czułam się „niechciana”(WYWIAD)

Uważa, że Krzysztof Stanowski oparł swój nierzetelny materiał na medialnej tezie, iż jej osiągnięcia były wymyślone.

Chcąc za wszelką cenę tę tezę uzasadnić, mijał się z prawdą, prezentując tendencyjnie i wybiórczo fragmenty moich wypowiedzi, by pasowały do jego tezy. Każde bezprawne działanie naruszające dobro osobiste wymaga reakcji. Dlatego po wnikliwym przeanalizowaniu tych materiałów przez kancelarię prawną, po ich konfrontacji z dokumentami i dowodami potwierdzającymi brak rzetelności oraz brak zgodności z faktami z mojego życia zawodowego, podjęłam decyzję o złożeniu w dniu dzisiejszym pozwu przeciwko panu Krzysztofowi Stanowskiemu – czytamy w oświadczeniu.

Natalia Janoszek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Natalia Janoszek, fot. Podlewski/AKPA

Natalia Janoszek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA