Ostatnio Krzysztof Stanowski, dziennikarz z Kanału Sportowego wziął pod lupę Natalię Janoszek. Stwierdził, że podobnie jak Karolina Derpieńki wymyśliła sobie karierę za granicą, aby zrobić karierę w Polsce.

Stanowski obnaża prawdę o karierze Natalii Janoszek w Indiach? „Nikt jej tam NIE ZNA”

Krzysztof Stanowski o Natalii Janoszek: „To najlepiej poprowadzony kit w historii polskich mediów”

Podał w wątpliwość wiele jej zasług między innymi to, że w 2019 roku Janoszek chwaliła się, że zgarnęła statuetkę na prestiżowym festiwalu JIFFA, a w Indiach uznaje się na prestiżowe wydarzenie IIFA. Z kolei JIFFA porównał do „rozdania dyplomów w domu kultury w Płońsku”.

Następnie powiedział, że przejrzał indyjskie media i uważa, że nie natknął się tam na nazwisko Janosze:

Gdybyśmy chcieli przenieść karierę Natalii z Bollywood do Polski, to Natalia byłaby babką potrąconą na pasach w piątym odcinku „W11 – Wydział Śledczy” albo byłaby woźną w czternastym odcinku paradokumentu „Szkoła” – stwierdza. 

Na koniec uznał, że „to najlepiej poprowadzony kit w historii polskich mediów i nikt tak profesjonalnie nie zmyślił samego siebie, i tak sukcesywnie brnął w to kłamstwo, nie doszedł tak daleko jak Natalia Janoszek”. 

TYLKO U NAS! Natalia Janoszek o przegranej w finale TTBZ: „Byłam cały czas na dole tabeli” (WIDEO)

Natalię Janoszek już dopadły pierwsze konsekwencje. Film Krzysztofa Stanowskiego doszedł do stacji Polsat, która dała jej aż dwa programy: „Taniec z gwiazdami” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Osoba ze stacji w rozmowie z „Plotkiem” przyznaje, że były wobec niej kolejne plany:

Wszystkie te doniesienia stawiają stację w niezręcznej sytuacji, bo Natalia w ostatnim czasie wystąpiła w dwóch naszych dużych produkcjach, a i były kolejne plany dotyczące jej osoby. Przecież w „Tańcu z Gwiazdami” poradziła sobie świetnie! Przed udziałem w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przeszła za to przez standardowy casting, który dotyczy każdego, nawet najbardziej znanego uczestnika, a potem trafiła nawet do finałowej czwórki – powiedziała osoba ze stacji Polsat.

Okazuje się, że zmiany zaszły już na stronie Wikipedii. Można zauważyć, że usunięto z niej takiej informacje jak to, że miała zrobić furorę w Cannes i wygrać konkurs na najładniejszą sukienkę. Nie można także już przeczytać, że pojawiła się na okładce L’Officiel Arabia.

Natalia Janoszek nigdy nie była w związku – „Nadal się zastanawiam, co ze mną nie tak”

To nie koniec. Na dodatek na jej stronie pojawiła się taka oto informacja: „Niektóre z zamieszczonych informacji wymagają weryfikacji”. 

Natalia Janoszek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Natalia Janoszek, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Natalia Janoszek, Rafał Maserak, SK:, , fot. Michał Baranowski/AKPA