Natalia Janoszek, aktorka z Bielska-Białej próbuje swoich sił w Polsce jako „Polka robiąca karierę w Bollywood”. Rozpoznawalność w Indiach dał jej film „ChickenCurry Law”, w którym zagrała główną rolę. U nas w kraju zaczęła od filmu Blanki Lipińskiej „365 dni”, a następnie pojawiła się w „Tańcu z Gwiazdami”, a niedawno w „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Natalia Janoszek robi wielką karierę w Indiach, Europie, a w Polsce jej nie chcą: „Zawsze czułam się „niechciana”(WYWIAD)

Krzysztof Stanowski o Natalii Janoszek

Teraz Krzysztof Stanowski wziął pod lupę Natalię Janoszek, co może się jej bardzo nie spodobać. Stwierdził, że podobnie jak Karolina Derpieńki wymyśliła sobie karierę za granicą, aby zrobić karierę w Polsce.

Najlepiej poprowadzony kit w historii polskich mediów. Nikt tak profesjonalnie nie zmyślił samego siebie – mówi dziennikarz.

Wspomina, że w 2019 roku Janoszek chwaliła się, że zgarnęła statuetkę na prestiżowym festiwalu JIFFA, a w Indiach uznaje się na prestiżowe wydarzenie IIFA. Z kolei JIFFA porównał do „rozdania dyplomów w domu kultury w Płońsku”.

Natalia Janoszek nigdy nie była w związku – „Nadal się zastanawiam, co ze mną nie tak”

Stanowski przejrzał indyjskie media i uważa, że nie natknął się tam na nazwisko Janosze:

Gdybyśmy chcieli przenieść karierę Natalii z Bollywood do Polski, to Natalia byłaby babką potrąconą na pasach w piątym odcinku „W11 – Wydział Śledczy” albo byłaby woźną w czternastym odcinku paradokumentu „Szkoła” – stwierdza. 

Uważa, że „to najlepiej poprowadzony kit w historii polskich mediów i nikt tak profesjonalnie nie zmyślił samego siebie, i tak sukcesywnie brnął w to kłamstwo, nie doszedł tak daleko jak Natalia Janoszek”. 

Natalia Janoszek – piękna Polka robi karierę w Bollywood

Dodał jeszcze, że filmy, w których zagrała Natalia, nie odniosły spektakularnego sukcesu w Indiach.

Filmem życia Natalii Janoszek jest „Chicken Curry Law”. Czujecie pewnie po tytule zapach „kina C”. (…) Trochę mnie zastanowił fakt, że na stronie IMDb, czyli największej bazy filmów, został oceniony przez zaledwie 90 osób, to jest trochę mało jak na Bollywood. Potem zacząłem się zastanawiać, czy to może dużo, bo inny film, w którym wystąpiła w jakiejś pobocznej roli nasza Natalia, ma o 75 ocen mniej – tłumaczy Stanowski.

Cały materiał możecie zobaczyć poniżej:

Natalia Janoszek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

 Natalia Janoszek, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

 Natalia Janoszek, SK:, , fot. Baranowski/AKPA