Krzysztof Stanowski w swoim 3-godzinnym materiale próbował udowodnić, że Natalia Janoszek przez lata okłamywała całą Polskę, jeśli chodzi o jej karierę w Bollywood. Twierdzi też, że „aktorka” cierpi na zaburzenia psychiczne – mitomanię, czyli skłonności do patologicznego kłamstwa i fantazjowania na swój temat poprzez tworzenie nieprawdziwych historii na temat swojego życia, stanu zdrowia czy osiągnięć.

Natalia Janoszek WSTRZĄŚNIĘTA filmem Stanowskiego!

Natalia Janoszek walczy o karierę

Jednak mimo tego samozwańcza celebrytka nie odpuszcza i teraz próbuje swoich sił w Stanach Zjednoczonych. Pojawiła się na imprezie miesięcznika „Maxim” w Las Vegas, którą miała poprowadzić. Internauci szybko odkryli jednak, że Janoszek była po prostu jedną z hostess na wydarzeniu. Następnie pojawiła się na „Festival of Globe”, gdzie wzięła udział w uroczystym rozdaniu nagród (które jak twierdzi Pudelek są najprawdopodobniej przyznawane za udział w festynie) i pochwaliła się statuetką, na której prócz imienia i nazwiska widniał napis „międzynarodowa ikona Bollywood” w social mediach.

Natalia Janoszek na indyjskim FESTYNIE: macha do „fanów” z cabrioletu i odbiera statuetkę! (ZDJĘCIA)

Z kolei kilka dni temu wypoczywała w luksusowym kurorcie w Kalifornii, a dokładnie w Rosewood Miramar Beach – ekskluzywne wybrzeże w Kalifornii. Natalia pozowała na tle pięknej posiadłość z bajecznym widokiem na ogród i Ocean.

Teraz Janoszek pochwaliła się najnowszą sesją zdjęciową w dość nietypowym miejscu –  na złomowisku! Celebrytka pozowała w kusym stroju na starych i zniszczonych samochodach. Jak myślicie, do czego były potrzebne zdjęcia? Czy już w wkrótce zobaczymy Natalię na okładce amerykańskiego magazynu?

Natalia Janoszek pozuje w ekskluzywnym kurorcie u wybrzeży Kalifornii (ZDJĘCIA)

Warto zauważyć, że w Kalifornii jest wielu fotografów, jak i artystów, którzy przyjechali próbować swoich sił w mieście aniołów. Początkujący fotografowie chętnie zrobią Ci sesję zdjęciową za darmo, aby zebrać ciekawe portfolio, a w końcu Natalia Janoszek jest piękną kobietą, więc z pewnością wielu chciało zrobić jej zdjęcia.