Natalia Kukulska (44 l.) złożyła 15-letniej córce, Annie Dąbrówce, urodzinowe życzenia. Piosenkarka pokazała też kilka zdjęć swego dziecka. Anna jest bardzo piękną dziewczyną, jest też niesamowicie podobna do mamy.

Natalia Kukulska – dzieci, mąż

Kukulska w 2000 roku wyszła za mąż za Michała Dąbrówkę. Para ma troje dzieci – najstarszy syn, Jan, skończył 19 lat. Młodsza córka, Anna, właśnie świętuje 15. urodziny. Najmłodsze dziecko Natalii Kukulskiej, Laura Dąbrówka, urodziła się 2017 roku, ma więc 3 lata.

Natalia Kukulska pokazała, jak wyglądała w młodości: Boże Natalka Ty się nic nie zmieniasz

Anna Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej, kończy 15 lat

Dziś Natalia ze szczególną miłością pisze o swoim średnim dziecku. W dniu 15. urodzin Anny wokalistka wrzuciła na swój Instagram takie oto życzenia:

Urodzinowa, urodziwa, urokliwa… moje 15 letnie szczęście! Kiedy tak wyrosło, że na szerokie wody się rwie… KochAniu byś zawsze była bezpieczna i pełna radości życia!

Natalia Kukulska świętuje 3 latka córki (ZDJĘCIE)

Przy okazji Natalia pokazała kilka zdjęć swojej uroczej córki. Na jednym z nich Ania pozuje z wiosłem w ręku, na innym córka Natalii płynie kajakiem po jeziorze.

Znajome Natalii – wśród nich Paulina Krupińska i Kasia Zielińska, składają życzenia córce piosenkarki. Wszyscy są pod wrażeniem urodzy dziewczyny i faktu, jak bardzo jest ona podobna do mamy:

Jezu jakie podobne jestescie!!!!!!!!!! Piękne sto lat!!!!!! Samych wspaniałych chwil!!!! – pisze Zielińska.

Natalia Kukulska po raz pierwszy w życiu odwiedziła miejsce katastrofy lotniczej, w której zginęła jej mama

Skóra zdjęta z mamy 😍😍😍 zdrowia i pomyślności dla córki – komentuje Krupińska.

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska, fot. Kurnikowski/AKPA

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska, fot. AKPA/AKPA

Michał Dąbrówka, Natalia Kukulska

Michał Dąbrówka, Natalia Kukulska, fot. Podlewski/AKPA