Natalia Kukulska nieczęsto pokazuje bliskich w sieci. Jednak kiedy zdecyduje się już na ten ruch, fani od razu komentują urocze, rodzinne kadry. Nie inaczej było w przypadku sylwestrowego postu na Instagramie. Wokalistka wrzuciła całą galerię fotografii, gdzie na pierwszych obrazach pozuje z najstarszą córką, Anną. I choć większość fanów artystki zachwyca się urodą obu pań, jedna z obserwatorek miała zarzuty do looku 18-latki.

Mama Ginekolog chwali się torebką za 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH! W sieci burza po jej tłumaczeniach

Natalia Kukulska pozuje w sieci z córką. Jedna z fanek zarzuca Annie zbyt mocny makijaż

Natalia Kukulska od 23 lat jest szczęśliwą mężatką. Wybrankiem jej serca został muzyk, Michał Dąbrówka. Owocem miłości tej pary są trzy pociechy: 23-letni Jan, 18-letnia Anna i 7-letnia Laura. Oczywiście największym zainteresowaniem mediów cieszy się najstarsza córka Natalii i Michała. Wiele osób twierdzi, że dziewczyna jest kopią swojej mamy.

Czyje to dziecko? 3 ostatnie pytania, to prawdziwe wyzwanie!

Zresztą pod sylwestrowym postem wykonawczyni takich utworów jak „Dłoń” czy „Im więcej ciebie tym mniej” obserwatorzy  zachwycali się właśnie urodą (oraz stylizacjami!) obu pań. Jedna z fanek gwiazdy zauważyła też, że nastolatka przypomina Shakirę. Niemniej wśród wielu ciepłych słów można doszukać się też krytyki. Pewna internautka wytknęła bowiem nastolatce zbyt mocny makijaż.

Natalia ślicznie, córunia tona tapety do zmycia bo aż oczy bolą – napisała.

Oczywiście na reakcje obronną długo nie trzeba było czekać. Miłośnicy Natalii szybko odpowiedzieli kobiecie, że jej komentarz jest wredny, bezsensowny i nie na miejscu. Anna na Sylwestra mogła przecież pozwolić sobie na nieco mocniejszy make up.

Zgadzacie się?

Maciej Musiał mówi wprost, że NIE LUBIŁ Olgi Kalickiej!

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka, Anna Dąbrówka, SK: Autorska kolekcja Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki dla W.KRUK, , fot. Podlewski/AKPA