Natalia Kukulska wielokrotnie podkreślała, jak ważną rolę w jej życiu pełniła babcia Halina, mama tragicznie zmarłej Anny Jantar. Z okazji Dnia Babci wokalistka postanowiła podzielić się wspomnieniami o babci ze strony ojca.

Natalia Kukulska pokazała CHOINKĘ na Zanzibarze. Zawieszone na niej ozdoby mają specjalne przesłanie

Babcia Natalii Kukulskiej

Jarosław Kukulski pochodzi z Wrześni, gdzie urodził się w domu przy ulicy Kościelnej. Kompozytor był synem Marii i Kazimierza i to właśnie babcię Marylę postanowiła wspomnieć wokalistka.

Na Instagramie Natalii Kukulskiej pojawiła się seria zdjęć ze wspomnianą babcią Marylą. Fotografiom towarzyszył okolicznościowy wpis. Pani Maryla zmarła, gdy Natalia miała 11 lat, jednak w pamięci piosenkarki zachowały się liczne wspomnienia.

WOW! Natalia Kukulska zaskoczyła hotelowych gości. Tego nikt się nie spodziewał

O mojej babci Halince wiecie już sporo… jeśli interesowaliście się moją i mojej mamy rodziną i przeszłością. Dziś wspomnę czule moją drugą babcię – Marię Kukulską. Babcia Maryla zmarła gdy miałam 11 lat ale mam ją żywo w pamięci – rozpoczęła Natalia.

Jak większość babć, mama Jarosława Kukulskiego rozpieszczała wnuczkę.

Rozpieszczała mnie gdy przyjeżdżała z Wrześni do Warszawy. Zakochana w swoim synu a potem synowej i wnuczce 😉 oczywiście do granic. Dumna z sukcesów syna, gotowa do poświęceń, silna, o wielkim sercu i energii, która nie pozwalała jej na chwilę usiąść.

Maria Kukulska przeżyła dramatyczne chwile w czasie wojny.

Natalia Kukulska pokazała CÓRKĘ. Mają takie same sukienki. „Wygląda jak pani z czasów Puszka Okruszka”

Podczas wojny aresztowana za roznoszenie prasy podziemnej. Uratowała ją Niemka, która doradziła jej zjedzenie ukrytych pod ubraniem ulotek. Pomimo ciężkiej pracy, trudnych warunków, prowadziła ciepły dom, piękny sad i ogród. Ile bym dała by się z nią spotkać i przedstawić troje prawnucząt… babcia Maryla…. 🥲🥰🙏 Ps. Ten średnio ładny chłopczyk na pierwszym zdjęciu to ja – zakończyła z humorem Natalia Kukulska.

Fani piosenkarki natychmiast zauważyli podobieństwo Jarosława Kukulskiego do matki oraz docenili przywiązanie Natalii do rodzinnych wartości.

 

Natalia Kukulska

scena z: Natalia Kukulska, fot. AKPA/AKPA

Natalia Kukulska, Adam Sztaba w "DDTVN"

Natalia Kukulska, Adam Sztaba w „DDTVN”, fot. AKPA/AKPA

Natalia Kukulska z bratem, fot. AKPA

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Natalia Kukulska na ściance

Natalia Kukulska/fot. AKPA