Natalia Oreiro (42 l.) wystąpi w Zakopanem jako gwiazda wieczoru podczas tegorocznego sylwestra z dwójką. Tego dnia wokalistka będzie świętowała także 18. rocznicę ślubu z muzykiem Ricardo Mollo. Oreiro wraz z mężem pojawią się na scenie dzisiejszgo wieczoru?

Natalia Oreiro wystąpi podczas Sylwestra w Polsce! Jak dziś wygląda gwiazda słynnego serialu?

Natalia Oreiro w Zakopanem świętuje 18 rocznicę ślubu

Natalia Oreiro uchodzi za jedną z najgorętszych i najbardziej rozpoznawalnych gwiazd latynoskich na świecie. Po raz czwarty zawita do Polski, gdzie zaśpiewa swoje największe hity. Piosenkarka dzisiejszego wieczoru nie tylko da popisowy występ, ale będzie podwójnie świętowała – gdyż dzisiaj wypada 18 rocznica ślubu z mężem Ricardo Mollo.

W jednym z wywiadów piosenkarka przyznała, że z Ricardo są towarzyszami życia. Mało kto dawał im szansę na początku ich związku, wszystko z powodu znacznej różnicy wieku. Ricardo jest starszy od Natalii o 20 lat. A spędzili ze sobą 18 lat i są zakochani jak nigdy przedtem. Wspólnie wychowują synka –  Merlina Atahualpy.

Nie jesteśmy tylko mężem i żoną, ale także towarzyszami życia. Choć jestem kobietą pewną siebie, bywam naiwna i często boję się wszystkiego. Ricardo wierzy we mnie bardziej niż ktokolwiek i rozumie mnie jak nikt inny. W wielu kwestiach mamy podobne zdanie ale czasami dochodzi między nami do spięć. W większości przypadków z mojej winy – powiedziała Natalia o swojej relacji z mężem w jednym z wywiadów

Natalia i Ricardo, wokalista oraz gitarzysta argentyńskiego zespołu rockowej „Divididos„, zaczęli spotykać się w 2000 roku. Po zaledwie pół roku postanowili się pobrać. To była cicha ale piękna ceremonia. O ślubie nie wiedział nikt z ich bliskich, nawet rodzice. Pobrali się na pokładzie statku u wybrzeży brazylijskiej wyspy Fernando de Noronha. Ich świadkami byli urzędnik stanu cywilnego i marynarze, którzy uwiecznili wszystko na wideo. Kilkanaście dni później, po powrocie do Buenos Aires, nowożeńcy zorganizowali kolację dla bliskich. O tym, że są już małżeństwem, pochwalili się wyświetlając film z ceremonii.

Sylwester Marzeń z Dwójką” można oglądać od 20:00 na antenie TVP2.

View this post on Instagram

Feliz día a las mamás de argentina! ❤️

A post shared by Natalia Oreiro (@nataliaoreiro_oficial) on

Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tak dziś wygląda Natalia Oreiro; słynna gwiazda ze Zbuntowanego anioła (ZDJĘCIA)

Natalia Oreiro nagrała piosenkę na MŚ 2018 w Rosji!

Natalia Oreiro urodziła chłopca

Sonda

poll-violet

Oglądała(e)ś "Zbuntowanego Anioła?"

1
Natalia Oreiro

No pewnie! Super serial

2
Natalia Oreiro

Nie moje klimaty