Natalia Oreiro (42 l.) zdobyła popularność dzięki serialowi „Zbuntowany anioł„. Aktorka i piosenkarka ma w naszym kraju grono wiernych fanów. Oreiro wystąpi jako gwiazda wieczoru podczas tegorocznego Sylwestra. Po tylu latach ponownie zaprezentuje publiczności w Polsce swój talent wokalny.

Natalia Oreiro piękna po trzydziestce (FOTO)

Natalia Oreiro wystąpi w Zakopanem

Chyba wszyscy z nas pamiętają argentyński serial „Zbuntowany Anioł„, w którym mogliśmy śledzić losy zakochanej Milagros. Serial był emitowany na początku lat 2000 i dzięki niemu Oreiro zyskała rzesze wiernych fanów w naszym kraju. To nie będzie pierwsza wizyta latynoski w Polsce. Natalia Oreiro w 2002 roku była gościem imprezy Sylwester w Jedynce.  Odwiedziła Polskę również w 2000 i 2013 roku. Tym razem została gwiazdą wieczoru Sylwestra w TVP2.

Piosenkarka zaśpiewa w Zakopanem obok takich wokalistów jak Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk & Akcent, Piękni i Młodzi czy Kombi. Z tej okazji Natalia postanowiła nagrać specjalną wiadomość dla swoich fanów w Polsce. Gwiazda zapraszała na sylwestra w Zakopanem, a wszystko w języku Polskim.

Piękna brunetka pochodzi z Urugwaju. W 2012 roku Natalia została mamą, przywitała na świecie synka. W dalszym ciągu jest posiadaczką rewelacyjnej figury.

Natalia pomimo upływu lat wygląda świetnie, a delikatne zmarszczki jedynie dodają jej uroku.

Natalia Oreiro na Instagramie:

Będziecie oglądać występ piosenkarki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Natalia Oreiro nagrała piosenkę na MŚ 2018 w Rosji!

Tak dziś wygląda Natalia Oreiro; słynna gwiazda ze Zbuntowanego anioła (ZDJĘCIA)

Natalia Oreiro urodziła chłopca

Sonda

poll-violet

Oglądała(e)ś "Zbuntowanego Anioła?"

1
Natalia Oreiro

No pewnie! Super serial

2
Natalia Oreiro

Nie moje klimaty