Natalia Przybysz (36 l.) jest jedną z bohaterek nowego numeru Harper’s Bazaar. Wokalistka w rozmowie z Patrycją Pustkowiak opowiada o swoim stylu życia, byciu weganką, jodze, któa otworzyła jej nowe drzwi, a także o rodzinie.

Natalia Przybysz w Harper’ Bazaar o weganizmie

Danuta Stenka w Harper’s Bazaar o związkach dojrzałych kobiet i dużo młodszych mężczyzn

Artystka od lat nie je mięsa, na weganizm przeszły także jej dzieci. Przybysz podkreśla jednak, że nie lubi radykalizmów:

Tak, nikt w moim domu nie je mięsa. Swego czasu moja córka zachęcała do tego wszystkich w przedszkolu. Mówiłam jej, żeby przestała przesadzać. Wprawdzie jestem weganką, ale nie lubię radykalizmów, nie chcę nikogo do niczego przekonywać na siłę – mówi Natalia.

Wokalistka opowiedziała także o swojej wielkiej miłości – jodze.

Magda Cielecka w Harper’s Bazaar: Zawsze mam oliwę, czosnek, makaron, tofu…

Natalia Przybysz o jodze i ubraniach w Harper’s Bazaar

Wszędzie zabieram ze sobą matę, nawet kiedy jedziemy w trasę, ćwiczę wtedy w busie. Największym kataklizem zdrowotnym naszych czasów jest to, że przestaliśmy się ruszać, nasze ciała są zbolałe. Ale dla mnie joga to nie tylko sposób na rozruszanie ciała. Gdy ją odkryłam, to jakbym zobaczyła, że w celi więziennej jest drugi pokój, z balkonem – mówi Przybysz. – W końcu joga przekierowuje świadomość do wewnątrz, a tam przestrzeń jest nieograniczona.

W rozmowie z HB Natalia Przybysz porusza też ważny temat – nadmiaru dóbr, głównie przez pryzmat wypełnionych szaf z ubraniami. Wokalistka zapewnia, że nie jest niewolnicą rzeczy.

Mam niewiele ubrań i butów, rekordowo mało jak na polski show-biznes – mówi Natalia.

Więcej o ulubionych rzeczach wokalistki, jej nowej pasji – uprawie ogrodu i życiu w rodzinie przeczytacie w nowym Harper’s Bazaar.

scena z: Natalia Przybysz, Paulina Przybysz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Natalia Przybysz, Paulina Przybysz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Natalia Przybysz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Natalia Przybysz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Natalia Przybysz, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Natalia Przybysz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA