Natalia Siwiec nie ma problemu z pokazywaniem swojego życia w Internecie. Chętnie dzieli się prywatnością z fanami na swoim Instagramie. Codziennie publikuje liczne relacje, na których możemy dostrzec wnętrze jej domu, czy zobaczyć jak spędza dzień jej córeczka Mia.

Natalia Siwiec pokazała, co je na ŚNIADANIE jej córeczka

Natalia Siwiec postanowiła zrelacjonować na Instagramie, jak wygląda u niej w domu zwykły sobotni dzień. Mało kto wiedział, że Siwiec lubi gotować – nigdy nie chwaliła się swoimi wypiekami publicznie. Pokazała pyszny przepis na kurczaka w marynacie. Fanki oszalały na punkcie tego przepisu i… jej luksusowej kuchni.

Idąc za ciosem Natalia opublikowała także przepis na jej ulubione ciasteczka imbirowe. Z pewnością nie są to ciastka dietetyczne, ale wyglądały naprawdę smacznie. Przygotowanie ciastek zrelacjonowała na InstaStory.

Jak poinformowała, w jej wiadomościach prywatnych pojawiło się mnóstwo pytań o jej kuchnie. Szczególnie o szufladę pod piekarnikiem. Wytłumaczyła do czego ona służy:

To jest szuflada, w której można zamykać produkty próżniowo i też można w bardzo szybkim czasie peklować – mówi Natalia na InstaStory.

Siwiec zachwalała kuchnie, pokazując złote fronty szafek. Poinformowała, że są one miedziane i że nie brudzą się jakoś specjalnie. W szufladach ma wkłady, które pozwalają jej utrzymywać porządek.

Natalia Siwiec zrobiła GRZYWKĘ – miała powód, żeby zmienić fryzurę

Pokazała także płytę indukcyjną, miedzy którą znajduje się wbudowany okap:

Nie mamy okapu u góry, tylko taki niewidoczny, i ciągnie genialnie – mówi.

Przestronna kuchnia, wygląda na funkcjonalną.
Podoba Wam się?

Natalia Siwiec 2
3 4