Jakiś czas temu Natalia Siwiec wraz z mężem i Mią przeprowadziła się do swojego ukochanego Tulum w Meksyku, jednak po wybuchu wojny na Ukrainie celebrytka wróciła do Polski, by wznowić kontrakty i współprace z markami, a część zarobków przeznaczyć na pomoc wojennym uchodźcom. W czasie pobytu w Polsce Natalia pojawiła się raz na ściance podczas pokazu Paprocki&Brzozowski, jednak próżno było szukać jej wywiadów i obecności na większości głośnych eventów.

Natalia Siwiec chce napisać o sobie książkę! „To jest zaj***isty temat”

Natalia Siwiec znika z show-biznesu. Wyjaśniła dlaczego

Teraz w ramach Instagramowego Q&A Natalia Siwiec zdradziła, co było powodem jej nieobecności – okazuje się, że celebrytka sama podjęła decyzję o wycofaniu się z show-biznesu, a w raz z całą rodziną ponownie wróciła do swojego domu w Tulum:

Bo już wiem, że to nie moje miejsce. Nie czuję się tam dobrze, więc świadomie wybrałam to, gdzie czuję się najlepiej czyli Meksyk. Wiele rzeczy odpuściłam, żeby w końcu żyć na swoich zasadach, a nie po to by spełniać oczekiwania innych ludzi ze strachu, że pomyślą sobie, że jestem gorsza, bo nie robię tak jak oni.

Choć oczywiście Natalia pozostaje aktywna na swoim Instagramie, zapewniła, że nie potrzebuje już blichtru i blasku fleszy, a zamiast nich woli kontakt z naturą:

Jestem od tego wolna i teraz robię tylko to co czuję. Spełniłam swoje największe marzenie o tym, by mieszkać w kraju, w którym jest dużo słońca, piękne plaże i cudni ludzie. Pragnę natury, spokoju, rozwoju i tworzenia projektów, w które wkładam serce i dają mi spełnienie. Show-biznes mi tego nie daje.

Będziecie tęsknić za Natalią?

IG: nataliasiwiec.official

pasekkozak

Natalia Siwiec zorganizowała córce spóźnione urodziny. Mia ucharakteryzowana na kotka

scena z: Natalia Siwiec, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Natalia Siwiec, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Natalia Siwiec, SK:, , fot. Engelbrecht/AKPA

scena z: Natalia Siwiec, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Natalia Siwiec wymalowała córkę! Brwi, sztuczne rzęsy, szminka i peruka. Przesadziła?

scena z: Natalia Siwiec, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Natalia Siwiec, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Natalia Siwiec, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA