Natalia Siwiec od wielu lat związana jest z Mariuszem Raduszewkim. W 2012 roku para pobrała się w Las Vegas, ale do tej pory nie było ceremonii w Polsce, na której modelka pojawiłaby się w białej sukni. Ślub miał odbyć się w 2016 roku, ale został przełożony z powodu choroby jednego z najbliższych członków rodziny Siwiec.

Natalia Siwiec niczym Kim Kardashian. To zasługa tego MAKIJAŻU

Natalia Siwiec w sukniach ślubnych

Przygotowania do ślubu jednak były i Natalia Siwiec do wielkiego dnia szykowała się na oczach widzów. Modelka wystąpiła w programie „Salon sukien ślubnych” na TLC, w którym oczywiście szukała idealnej kreacji. Teraz znów możemy zobaczyć Natalię w sukniach ślubnych. Modelka wzięła udział w sesji zdjęciowej, w której zareklamowała suknie ślubne zaprojektowane przez Izabelę Janachowską.

Natalka powiedziała mi o tym, że nigdy nie pozowała w sukniach ślubnych. Jest to jej pierwszy raz i zawsze o tym marzyła, więc jestem zaszczycona, że ten pierwszy raz jest właśnie w moich kreacjach. Co jak mogę powiedzieć? Dla mnie to po prostu miód na serce – mówiła Izabela Janachowska na Instastories.

Natalia Siwiec pokazała się w dwóch modelach – jeden dość klasyczny, prosty dół i koronkowa góra – dekolt i rękawy, drugi zdecydowanie bardziej ekstrawagancki – suknia na ramiączkach i z olbrzymim dołem, cała pokryta małymi koralikami. W której wygląda lepiej?

ZOBACZ TEŻ:

Natalia Siwiec w sukience, która ZADZIWIŁA internautów: No sorry, ale gdzie w czymś takim pójść?

Natalia Siwiec poprosiła męża o wyprasowanie sukienki: „Też masz dwie ręce, możesz mi pomóc”

Natalia Siwiec w koronkowej sukni ślubnej

Natalia Siwiec/fot. Instagram/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec w sesji ślubnej

Natalia Siwiec/fot. Instagram/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec w bajecznej sukni ślubnej

Natalia Siwiec/fot. Instagram/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec jak panna młoda

Natalia Siwiec/fot. Instagram/nataliasiwiec.official