Księżna Kate z pewnością należy do zadbanych i eleganckich kobiet. 38-letnia żona księcia Williama urodziła trójkę dzieci, a jest w świetnej formie. Jesteście ciekawi, czego używa do pielęgnacji skóry twarzy i ciała? To produkt, który może mieć każda z nas.

Kolczyki księżnej Kate zrobiły furorę na jednej z rozmów video. Ich cena zaskakuje

Księżna Kate – czego używa do pielęgnacji twarzy i ciała?

Księżna Kate musi dbać o to, aby niemal każdego dnia wyglądać bez zarzutu. Często pojawia się publicznie u boku męża. Brała również udział w sesjach zdjęciowych z dzieckiem na rękach, zaledwie kilka godzin po porodzie. Mimo że w szpitalu towarzyszył jej sztab fryzjerów i kosmetyczek, swój promienny wygląd zawdzięcza również codziennej pielęgnacji.

To, co zawsze znajduje się w jej łazience to olejek z dzikiej róży. Kate nakłada go przede wszystkim na twarz, ale również używała go, gdy była w ciąży z księżniczką Charlotte, aby zapobiec pojawianiu się rozstępów.

Wstydź się, Meghan! Oto co pracownicy księżnej Kate mówią o swojej przełożonej

Księżna Kate ma piękną skórę

Księżna Kate ma piękną skórę fot. The Mega Agency / Forum

 

Odważna seniorka zwróciła UWAGĘ Williamowi i Kate!

Olejek z dzikiej róży – jakie ma właściwości?

Olejek z dzikiej róży jest bogaty w łagodną formę witaminy C, dzięki czemu nie podrażnia skóry. Zawiera również witaminy A, E i K oraz bardzo cenne nienasycone kwasy tłuszczowe. Olejek zapobiega procesom starzenia, pomaga wyrównać koloryt cery, rozjaśnić przebarwienia.

Znajdujące się w nim kwasy omega-6 i omega-3 wzmacniają płaszcz hydrolipidowy skóry i wspomagają odbudowę jej struktury. Pomaga to w walce z bliznami i rozstępami.

Małą buteleczkę olejku z dzikiej róży dostaniecie już za około 10 złotych.

 

Księżna Kate

Księżna Kate fot. Forum/REUTERS

Księżna Kate podczas gotowania

Księżna Kate podczas gotowania fot. Forum/Reuters

Księżna Kate na Wibledonie

Księżna Kate na Wibledonie fot. Forum/REUTERS