Księżna Kate i książę William od kilku tygodni wypełniają swoje obowiązki zdalnie. W związku z tym niektóre spotkania zostały zastąpione rozmowami online. Niedano Kate i William odbyli wideorozmowę z dziećmi i nauczycielami z jednej ze szkół podstawowych, gdzie przebywają dzieci osób, które są kluczowe w walce z pandemią, np. pracownicy służby zdrowia. Księżna Kate ma też za sobą rozmowę, w której opowiedziała o swoim nowym projekcie „Hold Still”.

Dlaczego NIGDY nie zobaczycie ramiączka od stanika ani odcinających się majtek u Kate Middleton?

Kate i William zagrali z seniorami w bingo

Tym razem znów towarzyszył jej mąż. Książęca para skontaktowała się z pracownikami i mieszkańcami domu opieki Shire Hall w Cardiff. I nie była to zwykła rozmowa. Książęca para zagrała z seniorami w bingo. Kate i William, którzy zostali gospodarzami zabawy, przygotowali się i zaopatrzyli w maszynę losującą, którą obsługiwała księżna. Widać, że wszyscy byli zadowoleni, a uśmiechy nie były sztuczne. William nawet został zapytany, jak się bawi i przyznał, że bardzo dobrze.

Jedna z seniorek była na tyle odważna, że powiedziała Williamowi i Kate, że muszą się podszkolić w tej zabawie. Jak zareagował książę? Odparł, że następnym razem bardziej się postara.

Nie było tak dobrze, jak powinno być – zażartowała.

ZOBACZ TEŻ:

O mały włos Kate nie zostałaby żoną Williama i KSIĘŻNĄ!

Księżna Kate zdradziła, jak wygląda domowe nauczanie jej dzieci. „George jest zdenerwowany…”

Co się działo za drzwiami pałacu, gdy Meghan zamieszkała obok Kate? Służba zdradza, jak doszło do rozłamu w rodzinie

Księżna Kate idzie z księciem Williamem

księżna Kate, książę William/fot. Forum

księżna Kate i książę William pod parasolką

księżna Kate, książę William/fot. Forum