Wczorajszy film wrzucony przez Nergala na jego profil FB z okazji Dnia Kobiet wywołał burzę w internecie. Połączenie Jezusa i penisa niektórych uraziło, innych rozbawiło.

Nergal pokazał penisa z okazji Dnia Kobiet: Dno. Obrzydlistwo (+18 l.)

Sam Darski odniósł się do awantury, jaką rozpętał, w następujących słowach:

Nie spodziewałem się takiej uwagi z obu stron barykady – napisał. Dodał, że życie opiera się na ekstremach – przynajmniej w przypadku Darskiego.

Ponieważ mój klip pobił dziś rekordy oglądalności w mediach społecznościowych, myślę, że warto znów go wrzucić. Inną wersję – po to, byście mieli okazję poczuć mój niekwestionowany talent i poczucie humoru – napisał Nergal.

Potem wyjaśnił, o co chodzi w „przekazie”:

Chodzi o zabawę i miłość z przymrużeniem oka. Jezus, jak mówi wasza doktryna, drodzy katolicy, jest symbolem miłości. Penis zawsze był symbolem miłości i pasji. Połączenie obu jest potężną dawką miłości (…) Jeśli was to obraża, przestańcie śledzić mój profil! Rozprzestrzeniajcie swoją chrześcijańsko-patriotyczną nienawiść w waszych domach i świątyniach. Nie jestem tu po to, by kogokolwiek obrażać. Jestem tu, by inspirować, prowokować i bawić się z innymi inteligentnymi ludźmi, którzy mają dystans do siebie i świata łącznie ze mną – wyjaśnił swoją misję Nergal.

Doda komentuje dla Kozaczka prowokację Nergala z penisem i krzyżem

Na koniec Darski jeszcze raz złożył życzenia wszystkim kobietom.

Przekonuje Was tłumaczenie Nergala?

Nergal o penisie na swoim profilu: Zawsze był symbolem miłości

Nergal o penisie na swoim profilu: Zawsze był symbolem miłości

Nergal o penisie na swoim profilu: Zawsze był symbolem miłości