42-letni Nick Carter został wczoraj oskarżony o gwałt na nieletniej ze zdiagnozowanym autyzmem. Gwiazdor i członek Backstreet Boys zaprzecza twierdzeniom, jakoby rzekomo zgwałcił fankę, gdy ta była nieletnia ponad 20 lat temu.

Nick Carter oskarżony o gwałt na nieletniej, autystycznej dziewczynie

Twierdzenie dotyczące incydentu, który rzekomo miał miejsce w 2001 roku, jest nie tylko prawnie bezpodstawne, ale także całkowicie nieprawdziwe […] Niestety, od kilku lat pani Ruth jest manipulowana w celu składania fałszywych oskarżeń pod adresem Nicka – a te zarzuty zmieniały się wielokrotnie i istotnie w czasie. Nikt nie powinien dać się zwieść chwytowi prasowemu zaaranżowanemu przez oportunistycznego prawnika – nie ma nic w tym twierdzeniu i nie mamy wątpliwości, że sądy szybko zdadzą sobie z tego sprawę, mówi adwokat Nicka Cartera, Michael Holtz, w oświadczeniu uzyskanym przez  serwis Page Six.

Nick Carter nie przyznaje się do gwałtu na nieletniej

Shannon „Shay” Ruth zorganizowała w czwartek konferencję prasową, na której ostro skrytykowała członka Backstreet Boys za rzekomą napaść seksualną, gdy miała zaledwie 17 lat.

Nick Carter żegna swojego młodszego brata we wzruszający sposób

Shannon „Shay” Ruth złożyła również pozew wraz z 3 anonimowymi kobietami, które również twierdzą, że Carter dokonał na nich napaści seksualnej.

Według doniesień zza oceanu, gwiazda muzyki pop miała zwabić rzekomą ofiarę do swojego autokaru po koncercie w Tacoma w stanie Waszyngton i zaoferować jej czerwony napój, który według niej był mieszanką alkoholu i soku żurawinowego.