Nick Carter (43 l.) z Backstreet Boys został pozwany za napaść na tle seksualnym i pobicie przez byłą piosenkarkę amerykańskiego girslbandu Dream, Melissę Schuman (38 l.). Podobno kiedy miała 18 lat, a on 2 uprawiał z nią seks oralny wbrew jej woli, zanim zmusił ją do współżycia.

Nick Carter oskarżony przez „autystyczną fankę” o gwałt

Melissa Schuman twierdzi, że Nick Carter rzekomo odebrał jej dziewictwo, mimo że powiedziała mu, że czeka z tym do ślubu. Schuman po raz pierwszy oskarżyła gwiazdę popu o zgwałcenie jej w swoim domu w listopadzie 2017 roku, mówiąc, że „zarzuty wobec Harveya Weinsteina” były dla niej „wielkim motorem do działania”.

W lutym następnego roku złożyła doniesienie w Departamencie Policji w Santa Monica, mając nadzieję, że Carterowi zostaną postawione zarzuty karne. Jednak ze względu na przedawnienie, odrzucono jej pozew.

Nick Carter oskarżony o gwałt

Nick Carter nie tylko wielokrotnie zaprzeczał zarzutom Schuman o kontakty seksualne bez zgody, ale w lutym 2023 złożył także pozew wzajemny przeciwko niej i Shannon Ruth, która w grudniu 2022 roku pozwała go za rzekomy gwałt, kiedy miała 17 lat. .

Aaron Carter miał niezdrową obsesję na punkcie swojego brata Nicka Cartera

Gwiazdor Backstreet Boys w swoim pozwie o zniesławienie i wymuszenie, twierdzi, że dwie kobiety były zaangażowane w „spisek” przeciwko niemu.