Nick Carter (42 l.) jest oskarżony o zgwałcenie nieletniej dziewczyny w 2001 roku. Dziś Shannon „Shay” Ruth ze łzami w oczach zarzuciła muzykowi podczas transmisji na żywo na Facebooku, że gdy miała zaledwie 17 lat, członek Backstreet Boys dokonał na niej napaści seksualnej.

Nick Carter rozkleił się na koncercie po śmierci brata. Tak pocieszali go koledzy i fani

Ostatnie 21 lat było wypełnione bólem, dezorientacją, frustracją, wstydem i samookaleczeniami, które są bezpośrednim skutkiem gwałtu na mnie przez Nicka Cartera […] Chociaż jestem autystyczna i żyję z porażeniem mózgowym, wierzę, że nic nie wpłynęło na mnie bardziej ani nie miało bardziej trwałego wpływu na moje życie niż to, co zrobił i powiedział mi Nick Carter, wyznała dziś 39-letnia kobieta.

Ruth zauważyła na konferencji prasowej, że wahała się przed zabraniem głosu, ponieważ wierzyła, że może „pójść do więzienia”, jeśli powie komukolwiek, co rzekomo się wydarzyło.

Nick Carter oskarżony o gwałt na autystycznej dziewczynie

Domniemana ofiara wyznała jednak, że jej motywacją było teraz „powstrzymanie” Nicka Cartera przed „atakowaniem większej liczby nastolatków i kobiet” oraz „pociągnięcie Nicka Cartera do odpowiedzialności”.

Nick Carter chwali się swoimi postępami na siłowni. Jak schudł!

Tylko dlatego, że Nick Carter jest celebrytą, nie oznacza, że jest usprawiedliwiony ze swoich zbrodni, dodała.

Adwokat Ruth, Mark J. Boskovich, również stanął na podium, podczas konferencji prsowej i powiedział, że są podobno 3 inne kobiety – zidentyfikowane tylko jako Jane Doe – które zostały wymienione we wspólnym pozwie złożonym wraz z Ruth.