Przyczyna śmierci Bobbi Kristiny Brown jest już znana. Pod koniec września wydano oświadczenie, w którym stwierdzono, że są już znane wyniki sekcji zwłok, jednak sąd zakazał ich upublicznienia.

Ta informacja tylko podsyciła plotki. Portal TMZ wzmaga je publikując teorię strony reprezentującej nieżyjącą córkę gwiazdy. Trwa dochodzenie w sprawie śmierci Bobbi, tymczasem jej reprezentant twierdzi, że prokurator jest w posiadaniu dowodów na to, że to Nick Gordon przyczynił się do śmierci Bobbi.

Według prawników reprezentujących Brown, Gordon pokłócił się ze swoją partnerką. Doszło do bójki. W międzyczasie córka Whitney Houston miała wypić przygotowany przez mężczyznę toksyczny miks. Mieszanka alkoholu i prawdopodobnie leków doprowadziła do utraty przytomności.

Prawnicy Bobbi twierdzą, że Gordon nieprzytomną dziewczynę włożył do wanny i głową w dół. A że Bobbi była nieprzytomna, nie miał z jej ułożeniem większych problemów.

Koszmarny przebieg wydarzeń tamtego wieczoru podważa strona reprezentująca Nicka Gordona.

Jak odeszła Bobbi Kristina? Czy Nick Gordon przyczynił się bezpośrednio do jej śmierci? Te pytania wciąż pozostają otwarte. Na odpowiedź czeka rodzina dziewczyna i sympatycy córki Whitney.

Nick Gordon UTOPIŁ Bobbi Kristinę?

Nick Gordon UTOPIŁ Bobbi Kristinę?

Nick Gordon UTOPIŁ Bobbi Kristinę?

Nick Gordon UTOPIŁ Bobbi Kristinę?

Nick Gordon UTOPIŁ Bobbi Kristinę?