Szokujące wyznanie byłego partnera Bobbi Kristiny Brown. Nick Gordon wyznał, że on i Bobbi starali się o dziecko. Niestety, jego była partnerka dwa razy straciła ciążę.

Zobacz: Bobbi Kristina Brown – podano przyczyny śmierci

– Bobbi poroniła dwa razy. Bardzo chcieliśmy mieć dziecko (…) ta strata mocno odbiła się na niej – była młoda i bardzo delikatna – mówi Gordon.

Były partner Bobbi nie ukrywa, że te problemy fatalnie wpłynęły na psychikę 22-letniej Brown. Dziewczyna pomocy szukała w lekach:

– Brała coraz więcej i więcej. Znajomi zaczęli sugerować, że powinna iść na odwyk, ale ona była uparta. Uzależnieni nie chcą pomocy. Mieszała różne prochy – mówi Nick Gordon, którego kilka lat wcześniej wychowywała matka Bobbi, Whitney Houston.

Gordon wspomina, że on i Bobbi chcieli założyć rodzinę i zrobić porządek – również z nałogami dziewczyny. Ale było za późno, córka Whitney była już mocno uzależniona.

Zobacz: Czy to poronienie? Najczęstsze symptomy

Nick wspomina też, że on i Bobbi byli bardzo blisko zawarcia małżeństwa. Byli już nawet w urzędzie, ale… kolejka okazała się zbyt długa. Nie mogli czekać, ponieważ byli umówieni na rodzinne spotkanie.

– Powiedziałem jej, że musimy jechać. Żałuję, że nie poczekaliśmy pół godziny i nie zrobiliśmy tego – mówi Nick.

Bobbi Kristina Brown zmarła 26 lipca 2015 roku po wielu miesiącach leżenia w śpiączce. Gordon obwinia się za jej śmierć:

– Nie mogę brać odpowiedzialności za jej uzależnienie, ale czuję, że ją straciłem. Nie dała rady sama. Żałuję, że nie dostała pomocy.

Zobacz też: Koszmar. Co znaleziono w wannie Bobbie Kristiny Brown?

Nick Gordon zdradził, że Bobbi Kristina Brown PORONIŁA dwa razy

Nick Gordon zdradził, że Bobbi Kristina Brown PORONIŁA dwa razy

Nick Gordon zdradził, że Bobbi Kristina Brown PORONIŁA dwa razy