Rami Malek, odtwórca roli Lyutsifera Safina w najnowszej części przygód Jamesa Bonda przy okazji promowaniu filmu o Bondzie wielokrotnie spotykał rodzinę królewską. Teraz zdradził, o czym rozmawiał z księżną Kate. Jaka jest prywatnie?

Kate i William na premierze Jamesa Bonda. Księżna w zjawiskowej, złotej sukni (ZDJĘCIA)

Rami Malek o księżnej Kate

Rami Malek podczas najnowszego wywiadu dla Jimmy’ego Kimmela ujawnił, co powiedział księżnej Cambridge. Było to dość dziwne pytanie:

Fascynujące jest to, że oni (rodzina królewska przyp.red.) tak ciężko pracują, aby poznać wszystkich – dobrze wiedzą, kto nakręcił dany film, kto w jakim grał. Widać, że odrobili pracę domową. W pewnym momencie spojrzałem tylko na księżną Kate i powiedziałem: „To musi być męczące”. A ona odpowiedziała: „Dlaczego?”. Rami ujawnił, że ​​w tym czasie minął niecały rok od urodzenia trzeciego dziecka pary, księcia Ludwika. Zapytałem: Właśnie urodziłaś dziecko, prawda? ”Wyglądała na bardzo zaskoczoną moim pytaniem” – powiedział.  „Oni są tacy ostrożni. Ale to było takie fajne. Myślę, że przez chwilę ją zaskoczyłem i  nagle odpowiedziała – „Tak, to dużo, mieć dziecko”. „Najśmieszniejsze było to, że powiedziałem jej:„ Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebowała dnia wolnego, trochę wolnego czasu, wesprę cię”- wspomina. „A ona to:„ Co masz na myśli? „Odpowiedziałem:„ Mogę zaopiekować się dzieckiem, a wy wychodzicie i bawicie się dobrze – dodał.

Jak myślicie, skorzysta z tej propozycji?

Eksperci od mowy ciała o księżnej Kate. W takiej sytuacji postawiła Williama

Rami Malek Fot. Forum/Photo via Newscom

Rami Malek. Fot. Christopher Smith/AdMedia.

Księżna Kate w sukience w kratę

Księżna Kate w sukience w kratę Zuma Press / Forum

The Duchess of Cambridge Fot: Pool / Zuma Press / Forum