Radek Pestka pierwszy męski zwycięzca piątej edycji TOP MODEL zdecydował się na wykonanie czterech małych tatuaży na dłoniach, które będą symbolizować najważniejsze dla niego wartości. Przy sesji towarzyszyła mu ekipa topmodel.tvn.pl.

Kiedy jest pytany, po co to, zrobił odpowiada szczerze: „Będzie mi się lepiej żyło, kiedy będe na to patrzeć”. Były konkurent Karoliny Gilon wytatuował sobie między innymi znak M, który symbolizuje głęboką więź z jego siostrą Martyną.

„Wszystko zależy od progu bólu!” – choć kiedy to mówił, w tle przewijają się fragmenty wyrazu cierpienia na twarzy. Model również zaskoczył swoimi przemyśleniami:

Jest duże prawdopodobieństwo, że się odrodzimy, po czym zaczął opisywać symbol nieskończoności, który również został wytatuowany na jednym z palców.

Choć złośliwi mogliby stwierdzić, że jego przemyślenia mogą powodować uśmiech politowania, to dla każdego człowieka tatuaż powinien oznaczać coś osobistego.

Bo nie chcę żeby to się skończyło, bo życie jest fajne i jakby się skończy, to nie wiem… jest czerń? I co się wtedy robi? – głębokie przemyślenia Radka Pestki o śmierci.

Mimo wszystko, fani nie mogą się jednak doczekać się informacji, kiedy model pokaże się w końcu w nowych sesjach zdjęciowych lub na pokazach. Ostatnio bowiem słychać ciągle albo o nowych zębach, albo innych dodatkach, a coraz mniej o jego karierze modelingowej, która zdaje się, zaczyna stać w miejscu.

Cały wywiad z Radkiem Pestką znajdziecie na stronie topmodel.tvn.pl.

&nbsp