Doda (35 l.) z Emilem Stępniem zaczęła spotykać się kilka lat temu. W zeszłym roku, w kwietniu para postanowiła się pobrać. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że o zaślubinach wokalistka poinformowała media na swoich zasadach. Dodzie udało się utrzymać w tajemnicy zarówno związek z Emilem jak i sam ślub. Musimy przyznać, że piosenkarka dokonała naprawdę imponującego wyczynu. Mając świadomość, że jest osobą publiczną a także często fotografowaną na ulicy w sytuacjach prywatnych, udało się jej utrzymać ten sekret..

Doda w BIKINI; widać, że tak bardzo schudła?

Doda przechodzi kryzys w małżeństwie?

Doda jak do tej pory nie mogła pochwalić się szczęściem w miłości. Wokalistka doświadczała samych zawodów miłosnych. Przez pewien czas deklarowała, że najlepiej czuje się jako singielka. Wszystko zmieniło się gdy poznała obecnego męża Emila Stępnia. Po ślubie piosenkarka chętnie zamieszczała filmiki i zdjęcia w towarzystwie swojego męża. Mężczyzna towarzyszył jej we wszystkich podróżach. Ostatnimi czasy na Instagramie gwiazdy brakuje zdjęć z ukochanym. Spostrzegawczy fani prędko zaczęli zamartwiać się o ich miłość i dopytywać, gdzie jest Emil.

Jak można wywnioskować z profilu wokalistki, ostatnie zdjęcie z mężem Doda udostępniła w czerwcu. Teraz Instagram artystki zalewają zdjęcia i nagrania związane z jej pracą. I tak możemy oglądać filmiki z koncertów a zdecydowanie rzadziej momenty z prywatnego życia Dody i jej męża. Artystka zapytana wprost na temat domniemanego kryzysu w związku postanowiła odpowiedzieć:

U mnie nasila się irytacja, kiedy ludzie wierzą w Instagrama niczym w Boga. Przecież to bańka mydlana, łatwo można tym manipulować. Prawda jest taka, że postanowiłam nie upubliczniać małżeństwa. Znam popularne osoby, które dawno rozstały się z partnerami, a nadal wrzucają z nimi zdjęcia do internetu, bo na tym zarabiają. Instagram to nie jest prawdziwe życie, to nie jest nawet większy kawałek życia, a wszyscy uznają go za prawdę objawioną – powiedziała Doda magazynowi Party

Jak widać para ma się dobrze. Artystka jedynie postanowiła oddzielić wyraźną linią to co prywatne, od tego co publiczne.

Zgadzacie się z Dodą, że za pomocą Instagrama można łatwo manipulować ludźmi?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Doda skomentowała uczestniczkę Love island. Tego się po niej nie spodziewaliśmy

Doda założyła aparat ORTODONTYCZNY. Twarz diametralnie się zmieniła

Doda wygrała z TVN-em!

View this post on Instagram

Rok❤️

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on