W poniedziałkowy wieczór Kendall Jenner i Hailey Bieber zadawały szyku w designerskich stylizacjach podczas gali MET. Zrezygnowały z wyrafinowanych after parties na rzecz dobrego snu… i wczesnego lunchu w dzielnicy Tribeca w Nowym Jorku. Przyjaciółki pojawiły się na spotkaniu w bardzo niepozornych i wygodnych lookach. Tak chodzą i wyglądają na co dzień.

Hailey Bieber przeszła poważną operację serca

W co na co dzień ubierają się Kendall Jenner i Hailey Bieber?

Kendall Jenner miała na sobie dżinsowe dzwony i buty w stylu EMU czy UGG. Do tego założyła krótki, luźny sweter, a Hailey Bieber wybrała look w stylu lat 90. Bojówki w kolorze Khaki, bluzę z kapturem i białe sportowe buty. i parę wygodnych butów. Niepozornie, modnie i wygodnie.

Stylizacje uliczne na miarę gwiazd

Przypominamy, że kilka godzin wcześniej Kendall miała na sobie wyszukany czarny strój od Prady i rozjaśnione brwi, podczas gdy Hailey wyglądała bosko w białej sukni Yves Saint Laurent z szalem z piór.

MET Gala – wybieramy najgorsze stylizacje

Przypominamy, że bilety (cegiełki) na galę MET kosztowały podobno 35,000 dolarów za sztukę, podczas gdy ceny za stół wahały się od 200,000 do 300,000 dolarów, przy czym w zeszłym roku gala uzbierała ok. 16,4 miliona dolarów dla MET’s Costume Institute.

Kendall Jenner Fot. MiamiPIXX/Vaem / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Hailey Bieber Fot. Stoianov-bjj / BACKGRID / Backgrid USA / Forum