Czy można zrobić piękną suknię ślubną praktycznie z niczego? Okazuje się, tak! Dwudziestokilkuletnia Amber Mills to matka trojga dzieci, u której zdiagnozowano stwardnienie rozsiane . Kiedy kobieta usłyszała diagnozę, popadła w depresję, z dnia na dzień tracąc ochotę do życia.

Ta była żołnierz piechoty morskiej, nie mogła znieść faktu, że może kiedyś mieć ogromne trudności w wychowywaniu dzieci. Tym bardziej, że leki na tę chorobę są bardzo drogie.

Wtedy usłyszała o konkursie na najpiękniejsze suknie ślubne, w którym można wygrać aż 10 tysięcy dolarów. Co może zrobić bezrobotna matka trojga dzieci z ciężką chorobą? Bez żadnych materiałów? Improwizować.

Wpadła na genialny pomysł stworzenia sukni z… papieru toaletowego! Jak to możliwe? Otóż wystarczył jej biały i różowy papier toaletowy, taśma, klej, igła, nić i miesiące pracy, aby zrobić wspaniałą suknię ślubną. Wszystko dzięki domowym sposobom, które naprawdę mogą zadziwić. Cóż, jak to mówią: potrzeba matką wynalazków.

Idea konkursu pozwoliła jej przetrwać ciężki okres akceptacji choroby i nadała jej sens, dzięki któremu postarała się wygrać za wszelką cenę.

Zobacz więcej: Agnieszka Radwańska w sukni ślubnej! (FOTO)

Internautów jednak bardzo zirytował głos narratora w dokumencie, który… przedrzeźniał główną bohaterkę. Czy tak się robi poważne produkcje?

Czy chciałybyście ubrać taką suknie?

Nie uwierzysz z czego zrobiono tę suknię ślubną

Nie uwierzysz z czego zrobiono tę suknię ślubną

Nie uwierzysz z czego zrobiono tę suknię ślubną

Nie uwierzysz z czego zrobiono tę suknię ślubną