Najstarszy syn księcia Williama i Kate Middleton właśnie dziś kończy 9 ​​lat. Jak co roku książęca para uczciła urodziny potomka portretem zrobionym przez księżną Kate. Mały George wygląda bardzo uroczo, ze swoim zuchwałym uśmiechem.

Książę George skradł blask fleszy, „Co ten mały wyprawia!”

Młody arystokrata, który ma na sobie niebieską koszulkę z kołnierzykiem i zaczesane po bokach włosy jest uderzająco podobny do swojego ojca, przyszłego króla Wielkiej Brytanii. W zeszłym roku wówczas 8-letni George, został przedstawiony na zdjęciu, siedząc na samochodzie terenowym Land Rover Defender. Samochód był w stronę księcia Filipa, nieżyjącego księcia Edynburga, który był blisko związany z pojazdem.

Portret 9-letniego księcia George’a

Tradycją Williama i Kate stało się publikowanie portretów trójki swoich dzieci – 9-letniego księcia George’a, 7-letniej księżniczki Charlotte i 4-letniego księcia Ludwika w dniu ich urodzin. 40-letnia księżna często sama robi zdjęcia, fotografując dzieci w miejscach o szczególnym znaczeniu dla rodziny królewskiej.

Książę George zjadł żywą mrówkę, bo namówił go do tego…

9-letni George już jest ulubieńcem swoich rodaków. Wielu przypomina młodego Williama. Jednak biorąc pod uwagę zachowanie, wielu widzi w nim małego o buńczucznego Harry’ego.

Wszystkiego najlepszego George!

Fot. POOL / Reuters / Forum

Fot. POOL / Reuters / Forum

Fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum