Kate Middleton i książę William zabrali swojego najstarszego syna na finałowy mecz męskiego Wimbledonu. Ich pierworodny syn, który w tym miesiącu kończy 9 ​​lat, zaskoczył fanów tenisa (i nie tylko), gdy pojawił się w Royal Box ze swoją mamą i tatą – był to jego wimbledonowy debiut.

Książę George i Mała Charlotte debiutują podczas nabożeństwa

Książę George miał na sobie elegancki garniturek, który sprawiał, że wyglądał wyjątkowo uroczo. Jego ojciec postawił na angielski styl casual – pozwolił sobie na jasną marynarkę, zaś jego mama wybrała granatową sukienkę z białe groszki. Dumni rodzice, którzy są stałymi bywalcami corocznych meczów, wydawali się dzielić swoimi spostrzeżeniami na temat meczu, rozmawiając z małym Georgem podczas gry.

Książę George ulubieńcem Wimbledonu

Mimo że emocje rozgrywały się na boisku, to tak naprawdę większość oczu skierowanych była na małego księcia, który jest mocno ekspresyjny. Okazuje emocje na twarzy w sposób, który wszystkich rozbraja.

Fot. Photo by Corinne Dubreuil/ABACAPRESS.COM

Rodzina wystąpiła na słynnym londyńskim turnieju tenisowym, aby obejrzeć finał mężczyzn pomiędzy Nickiem Kyrgios i broniącym tytułu Novakiem Djokoviciem, zaledwie dzień po tym, jak Kate była obecna, aby zobaczyć finałowy mecz kobiet.

fot. POOL / Reuters / Forum

Księżna Kate zachwyciła Toma Cruise’a na Wimbledonie

Po tym, jak Djokovic wygrał 4-6, 6-3, 6-4, 7-6 (3) prestiżowy turniej, pozwolił młodemu George’owi potrzymać upragnione trofeum. „Nie upuść”, zaśmiał się książę William do swojego synka. Po pewnym czasie Kate ostrożnie zwolniła księcia Jerzego z jego obowiązków i zwróciła trofeum mistrzowi.

fot. POOL / Reuters / Forum

FOT. Matt Dunham / PA Images / Forum

Kate i William z synem Georgem na finale Euro fot. Reuters / Forum