Nie żyje Lorenzo Brino, który w serialu „Siódme niebo” wcielał się w rolę Sama Camdena, jedno z dwóch najmłodszych dzieci Annie i Erica Camdenów. Aktor zginął w wypadku samochodowym. Lorenzo miał 21 lat.

Nie żyje syn Rafała Olbrychskiego i wnuk Daniela Olbrychskiego. Miał 28 lat

Lorenzo Brino nie żyje

Do wypadku samochodowego doszło 9 marca w rejonie hrabstwa San Bernardino w Kalifornii. Tamtejsze biuro koronera poinformowało, że do zdarzenia doszło około godziny trzeciej nad ranem lokalnego czasu. W oficjalnym raporcie na temat tego wypadku napisano, że Lorenzo Brino stracił panowanie nad pojazdem, a jego Toyota Camry uderzyła w słup telefoniczny. Aktor był sam w aucie. Zmarł na miejscu.

Lorenzo pożegnała rodzina i przyjaciele. Ciotka aktora napisała wzruszający list do zmarłego Lorenzo.

Do mojego słodkiego bratanka. Strata ciebie pozostawiła dziurę w moim sercu. Bóg potrzebował kolejnego Anioła i zabrał ciebie. Proszę czuwaj nad swoimi rodzicami, swoją siostrą Mimi, braćmi, Antonio, Zacharym i Nicholasem… Masz tam na górze sporo do roboty – cytuje TMZ.

W sieci, a dokładniej w serwisie YouTube znalazło się wideo poświęcone Lorenzo. Twórcą jest przyjaciel aktora, który nazwał go „piękną duszą”.

Sylwester Wilk wygrał z alkoholem i narkotykami, a potem wydarzył się koszmarny wypadek, w którym stracił nogę

Lorenzo Brino – kim był?

Lorenzo Bino urodził się 21 września 1998 roku w Woodland Hills na przedmieściach Los Angeles. Kiedy miał rok zadebiutował na ekranie, właśnie w serialu „Siódme niebo”. W produkcji grał także jego brat bliźniak – Nikolas. Na początku pojawiali się na planie na zmianę z dwoma innymi dziecięcymi aktorami. Z czasem tylko oni wcielali się role Sama i Davida. Amerykański serwis filmowy IMDb podaje, że wystąpili tylko w tym serialu.

ZOBACZ TEŻ:

Duffy znana z utworu „Mercy” zniknęła z mediów. Wraca z SZOKUJĄCYM wyznaniem

Straszna wiadomość! Polski piłkarz zarażony KORONAWIRUSEM

Uczestnicy niemieckiego „Big Brothera” NIE WIEDZĄ o koronawirusie!

 

Bohaterowie serialu "Siódme niebo"/fot. Forum

Bohaterowie serialu „Siódme niebo”/fot. Forum