Zdawać by się mogło, że nie ma osoby, która nie wie, jak przez koronawirusa wygląda obecnie sytuacja na całym świecie. Informacji o wirusie jest tak dużo, że chcąc nie chcąc docierają do nas newsy. Okazuje się, że uczestnicy „Big Brothera” zatrzymali się na informacjach o koronawiruse z 6 lutego. To był dzień, w którym weszli do programu.

Karolina Pisarek mimo KORONAWIRUSA snuje się po ulicach Warszawy

Uczestnicy „Big Brothera” nie wiedzą o koronawirusie

Na początku lutego w Niemczech zdiagnozowano pojedyncze przypadki zarażenia koronawirusem. Wówczas chyba nikt się nie spodziewał, że z dnia na dzień, sytuacja będzie dynamicznie się zmieniać i stanie się tak poważna.

Stacja Sat. 1 informuje, że uczestnicy „Big Brothera”, którzy od początku są w programie nie mają pojęcia, co się obecnie dzieje na świecie. Uczestnicy zamknięci w domu Wielkiego Brata nie wiedzą, ile osób jest zarażonych koronawirusem, a także jakie kroki podjęto, by chronić obywateli. Nieco więcej informacji mają nowi uczestnicy reality-show, którzy weszli do programu w trakcie jego trwania. Jak informuje sueddeutsche.de., dostali oni zakaz rozmawiania o koronawirusie z innymi uczestnikami.

Sara Boruc podejrzewa, że ma KORONAWIRUSA! Wizyta u lekarza niewiele pomogła

Sat.1 podaje też, że mieszkańcy zostali przebadani pod kątem koronawirusa i wszyscy otrzymali negatywny wynik. Producent programu twierdzi, że uczestnicy zostaną poinformowani o koronawirusie dopiero wtedy, kiedy zostanie zarażony ktoś z rodziny któregoś z uczestników!

Rozumiemy, że formuła programu polega na tym, że uczestnicy nie wiedzą, co dzieje się poza domem Wielkiego Brata, jednak sytuacja jest na tyle poważna, że chyba powinni zostać poinformowani. Co o tym sądzicie? Nie uważacie, że powinni mieć szansę na kontakt z rodziną w tej sytuacji i ewentualne opuszczenie show, żeby pomóc bliskim?

ZOBACZ TEŻ:

Monika Zamachowska ma nietypowy sposób na koronawirusa. „Brzmi to jak żart”

Ciężarna Katy Perry obawia się koronawirusa i zasłania się… PODUSZKĄ (FOTO)

Polska blogerka wykonała makijaż inspirowany koronawirusem. Rozpętała burzliwą dyskusję