W niedzielę 15 marca pojawiła się wiadomość o śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego. 28-letni Jakub zmarł w tajemniczych okolicznościach, o czym napisał na Facebooku jego brat Antoni.

Izabela Trojanowska o śmierci Pawła Królikowskiego: „Powiedziała, że z Pawłem coraz lepiej”

Jakub Olbrychski nie żyje

Kuba, syn Rafała Olbrychskiego i najstarszy wnuk Daniela Olbrychskiego, chorował na schizofrenię i jak wynika z opisu jego brata, nakłonienie go do leczenia nie było łatwe. Jednak kilka razy przebywał w szpitalach.

Mój brat, Kuba, nie żyje. Piszę tutaj, ponieważ mieliśmy dużo wspólnych znajomych, a wolałbym uniknąć w najbliższym czasie dziesiątek pojedynczych pytań. Kuba chorował na schizofrenię, ale skłonienie go do leczenia było bardzo trudne. Mimo to w ciągu kilkunastu ostatnich lat wielokrotnie poddawał się leczeniu. Był w szpitalach na Sobieskiego, w Tworkach, w Drewnicy i w Lublińcu. Ale zawsze prędzej czy później odstawiał leki, wracał do nałogów, a z tym przychodziła psychoza. Podobnie z terapiami – zaczął ich kilkanaście, ale nigdy nie udało się go utrzymać na nich dłużej. Pomóc mu było ciężko. Nie cierpiał nadzoru, buntował się, uciekał. Mówił, że jak naprawdę będzie chciał się zabić to i tak go nie upilnujemy. Mimo to staraliśmy się i wiele razy udawało się wyciągnąć go z krytycznych sytuacji – napisał Antoni Olbrychski.

Uczestnicy niemieckiego „Big Brothera” NIE WIEDZĄ o koronawirusie!

28-latek zmarł w tajemniczych okolicznościach. Wyszedł z domu bez dokumentów i na razie nie wiadomo, co było powodem śmierci.

Teraz po prostu wyszedł bez niczego. W samej koszuli, bez dokumentów. Nie wiadomo czy umarł z wycieńczenia, od mrozu, czy ktoś go zabił – dodał Antoni Olbrychski.

Krystyna Demska-Olbrychska o śmierci wnuka

Śmierć wnuka potwierdziła także Krystyna Demska-Olbrychska, żona Daniela Olbrychskiego. Na Facebooku zamieściła krótki wpis.

Nie żyje Kubuś, starszy wnuk Daniela. Nie ma słów… – napisała.

Nie żyje Kubuś, starszy wnuk Daniela. Nie ma słów…

Gepostet von Krystyna Demska-olbrychska am Sonntag, 15. März 2020

ZOBACZ TEŻ:

Tom Hanks i jego żona zarażeni koronawirusem!

Duffy znana z utworu „Mercy” zniknęła z mediów. Wraca z SZOKUJĄCYM wyznaniem

Żona, dzieci i najbliższa rodzina na pogrzebie Pawła Królikowskiego – ktoś przyniósł koszyk truskawek (ZDJĘCIA)

Rafał Olbrychski/fot. Baranowski Michał/AKPA

Daniel Olbrychski/fot. Krzemiński Jordan/AKPA