Oglądaliście już 2. sezon „Białego Lotosu” na HBO Max? Jeśli nie, pewnie jesteście w tej niewielkiej grupie, która jeszcze nie wymarzyła sobie urlopu w bajecznym hotelu na Sycylii. Oczywiście wszyscy… zapominają o tym, że giną tam ludzie. Oczywiście tylko według scenarzystów serialu.

Kto zrobił sobie tatuaż z kwiatem lotosu?

Hotel pokazany w drugim sezonie hitowego serialu „The White Lotus” jest równie wspaniały w rzeczywistości, jak w telewizji. Okazuje się, że rzeczywiście znajduje się na Sycylii, w miejscowości Taormina na wschodzie wyspy. San Domenico Palace należy do sieci 5-gwiazdkowych lokalizacji Four Seasons Hotel & Resort.

Przedstawiciel hotelu powiedział w rozmowie z TMZ, że odkąd nowy sezon trafił do HBO w zeszłym miesiącu, kierownictwo odnotowało ogromny wzrost w ruchu z rynków amerykańskich i nie tylko. Podobno liczba wyszukiwań/wizyt w witrynie wzrosła o 70%.

Hotel z kultowego już serialu „The White Lotus”

Przedstawiciel mówi także, że kierownictwo hotelu jest całkiem pewne, że hit HBO zapewni kurortowi znaczny wzrost w kolejnym sezonie. Niestety nie każdy będzie mógł pozwolić sobie na luksusowy urlop w tym miejscu.

Oglądaliście już serial Netflixa „1899” z Maciejem Musiałem?

Okazuje się, że noc w standardowym pokoju dla 2 osób (śniadanie wliczone w cenę) to koszt prawie 5000 złotych. Jednak za splendor trzeba zapłacić.

Na stronie Booking.com hotelu można przeczytać, „Wyjątkowy obiekt San Domenico Palace dysponuje tarasami z widokiem na Etnę oraz zatokę w Taorminie. Na miejscu znajduje się centrum fitness, salon kosmetyczny oraz odkryty basen. Ten luksusowy hotel składa się z 2 zabytkowych budynków. Skrzydło Garden mieści się w XV-wiecznym klasztorze. Skrzydło Grand Hotel zostało dobudowane w 1896 roku„.

Są chętni?