Weronika Książkiewicz miała na koncie kilka związków. W 2008 roku była związana z przedsiębiorcą Krzysztofem Latkiem, z którym doczekała syna Borysa. Związek nie przetrwał jednak próby czasu i zakończył się zaledwie trzy miesiące po narodzinach dziecka. Para po rozstaniu przez długi czas walczyła między sobą o prawo do opieki nad synem.

Weronika Książkiewicz o trudnym czasie po urodzeniu syna

Zmarł Krzysztof Latek, ojciec 14-letniego syna Weroniki Książkiewicz

W nocy z poniedziałku na wtorek serwis Świat Gwiazd przekazał informację o tragicznej śmierci 59-letniego Krzysztofa Latka. Informację potwierdziła znajoma Weroniki Książkiewicz, podkreślając, że aktorka ciężko zniosła informację o śmierci ojca swojego 14-letniego już syna Borysa:

Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną śmierci. Wśród znajomych ta wiadomość wzbudziła szok i niedowierzanie. Krzysztof sprawiał wrażenie zdrowego mężczyzny. Weronika jest w szoku. Wspiera ją przyjaciółka, Marta Dąbrowska (aktorka m.in. „Barw szczęścia” – red.). Najtrudniejsze było dla Weroniki powiadomić syna. Borys ma dopiero 14 lat, potrzebuje taty.

Jednocześnie informatorka portalu przyznała, że na przestrzeni ostatnich lat między Weroniką i Krzysztofem panowały przyjacielskie stosunki, a mężczyzna często widywał się ze swoim synem:

W ostatnim czasie ich relacje były naprawdę bardzo dobre. Borys miał regularny kontakt z tatą, Weronice zależało, by syn posiadał męski wzorzec. Teraz o niczym innym nie myśli, jak tylko o jego dobru. Jak dalej wychowywać chłopca, by nie odczuł on traumy? Bardzo wszyscy współczujemy Weronice i Borysowi.

Sama Książkiewicz nie zabrała jak dotąd głosu w sprawie, choć jak podkreśla jej znajoma, aktorka bardzo chroni swoją prywatność i prawdopodobienśtwo, że wypowie się na temat śmierci byłego partnera jest znikome:

Weronika jeszcze nie zabrała głosu, ale ona znana jest z tego, że nie wypowiada się publicznie na tematy prywatne.

Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latek

pasekkozak

fot. AKPA

scena z: Krzysztof Latek, Weronika Książkiewicz SK: , , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Krzysztof Latek, Weronika Książkiewicz SK: , , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Krzysztof Latek, Weronika Książkiewicz SK: , , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Weronika Książkiewicz, Krzysztof Latek SK: , , , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Weronika Książkiewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Weronika Książkiewicz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA