Uma Thurman to jedna z najpopularniejszych aktorek w historii. Nie tak dawno wyszło na jaw, że Amerykanka była jedną ze stu kobiet molestowanych przez Harveya Weinsteina.

Szok! Uma Thurman szczegół po szczególe opowiada o byciu molestowaną!

Wszystko działo się na planie Kill Billa, gdzie Weinstein był producentem. Brutalna napaść seksualna to nie jedyna niemiła przygoda z tamtego okresu, której doświadczyła Thurman.

Życzenia Umy Thurman dla Weinsteina jak wbijanie NOŻA

Okazuje się, że aktorka prawie zginęła. Uległa dramatycznemu wypadkowi podczas kręcenia filmu. O wszystko oskarża reżysera Quentina Tarantino.

To on zmusił ją do prowadzenia auta, mimo że ta sygnalizowała, że jest ono niesprawne.

Po wielu latach, w związku z aferą seksualną i historią opowiedzianą przez Thurman w New York Times, artystka doprosiła się od Tarantino o fragment taśmy z wypadku. Pokazała go na Instagramie. Amerykanka była o włos od śmierci.

Tarantino stwierdził, że cała sprawa Thurman w Kill Billu to jedna z największych porażek w jego życiu. Mógł zapobiec i molestowaniu, i wypadkowi.

Czy rzeczywiście żałuje? Czemu dopiero po 15 latach?

Ostrzegamy! Tylko dla widzów o mocnych nerwach!

i post this clip to memorialize it’s full exposure in the nyt by Maureen Dowd. the circumstances of this event were negligent to the point of criminality. i do not believe though with malicious intent. Quentin Tarantino, was deeply regretful and remains remorseful about this sorry event, and gave me the footage years later so i could expose it and let it see the light of day, regardless of it most likely being an event for which justice will never be possible. he also did so with full knowledge it could cause him personal harm, and i am proud of him for doing the right thing and for his courage. THE COVER UP after the fact is UNFORGIVABLE. for this i hold Lawrence Bender, E. Bennett Walsh, and the notorious Harvey Weinstein solely responsible. they lied, destroyed evidence, and continue to lie about the permanent harm they caused and then chose to suppress. the cover up did have malicious intent, and shame on these three for all eternity. CAA never sent anyone to Mexico. i hope they look after other clients more respectfully if they in fact want to do the job for which they take money with any decency.

Post udostępniony przez Uma Thurman (@ithurman)

Niedowierzanie! Uma Thurman prawie zginęła!

Niedowierzanie! Uma Thurman prawie zginęła!

Niedowierzanie! Uma Thurman prawie zginęła!