Amerykańska prezenterka Kathie Lee Gifford podczas audycji Andy Radio, skomentowała oskarżenia o molestowanie seksualne, skierowane przeciwko Harveyowi Weinsteinowi oraz Billemu Cosby. Gospodyni Today stwierdziła, że nie chce ich osądzać. Prowadzący wywiad był w szoku.

Szok! Menadżerka popełniła samobójstwo przez Weinsteina i McGowan!

Przyznała, że również jest ofiarą przemocy seksualnej:

Od kiedy weszłam do tej branży jako nastolatka, byłam seksualnie nękana, molestowana seksualnie i zostałam zgwałcona, ale nie mów mi, że wszyscy mężczyźni są tacy sami, ponieważ nie są.

– zaczęła swój wywód Kathie.

Kobieta przyznała, że ma dobre relacje zarówno z Weinsteinem jak i z Cosbym. Kontaktowała się z nimi, gdy oskarżenia ujrzały światło dzienne:

– Od dawna przyjaźnię się z Billem … Harvey Weinstein jest moim przyjacielem od 30 lat . Zadzwoniłem do niego po tym wszystkim.

Przyznała również, że nie pochwala zachowania swoich kolegów:

Nie podoba mi się to, co robią, ale Bóg zna ich serca i jest dla nich nadzieja.

Zaznaczyła, że każdy ma prawo zostać wysłuchanym:

Nie twierdzę, że takie zachowanie jest w jakikolwiek sposób dopuszczalne. […] Czy możemy przynajmniej spojrzeć na każdy przypadek indywidualnie i być miłosiernym dla ludzi, którzy żałują tego, co zrobili?

– podsumowała swoją wypowiedź.

Szokujący werdykt w sprawie Billa Cosby’ego!

Przypomnijmy. Harvey Weinstein jest oskarżony o molestowanie ponad 50 kobiet. Bill Cosby miał zgwałcić Andreę Constand i faszerował kobiety narkotykami.

Czy artystom i osobom publicznym wolno więcej? Problem molestowań seksualnych wzbudza skrajne emocje. Należy bronić tych, którzy dopuszczają się tak ohydnych przestępstw? Nawet jeśli są gwiazdami?

Prezenterka broni Weinsteina i Cosby'ego: to NIE gwałciciele!

Prezenterka broni Weinsteina i Cosby'ego: to NIE gwałciciele!