Bianca Censori (29 l.) nie jest wzruszona kolejnymi grzywnami, a nawet czasem, który może spędzi w areszcie za ekshibicjonizm. Małżonka Kanye Westa (46 l.) bez pardonu paraduje po paryskich ulicach w ubraniach, które dosłownie… nie zakrywają niczego. Jedno jest jednak pewne! Kanye West nareszcie znalazł sobie muzę, która nadaje na jego falach i wzbudza nie lada zainteresowanie mediów na całym świecie.

Bianca Censori z gołą pupą na pokazie Marni

Teraz Bianca Censori wyszła na miasto, w czasie trwającego tygodnia mody, w przezroczystych rajstopach (i bez bielizny) na randkę z Kanye Westem. Pani West nie zwraca już uwagi na gołe sutki, jednak nagie łono przykrywała telefonem. Przypominamy, że mocne stylizacje amerykańskiej pary to również zabiegi PR związane z promocją nowego albumu rapera „Vultures”.

 

Bianca_Censori

Bianca Censori w Paryżu

Małżonka Kanye Westa całkowicie oddała się modowej wizji partnera i pozwala mu dosłownie na wszystko. Kontrowersyjna para przesuwa coraz dalej granice. Teraz wzbudzają one konsternację, a nawet kontrowersje, jednak należy pamiętać, że wiele nowych tendencji w modzie powstawały w oparach sprzeciwów społecznych. Czy w tym przypadku też tak będzie?

Naga Bianca Censori okryta przezroczystą foliówką

Trzeba przyznać, że Kanye Westowi zawdzięczamy wiele aktualnie wciąż utrzymujących się trendów, w tym moda na wszelkie odcienie nude, streetwearowe total looki czy kultowe już adidasy i klapki Yeezy. Co będzie następne?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: