Kanye West nie zna granic! Biance Censori (29 l.) może grozić więzienie lub grzywna w wysokości 15 000 euro za… ekshibicjonizm w Paryżu. Małżonka rapera od miesięcy przekracza granice mody… i dobrego stylu. Teraz na wystawie sztuki we francuskiej stolicy pojawiła się… bez majtek.

Bianca Censori zszokowała przybyłych swoją stylizacją. Celebrytka miała na sobie przeźroczyste rajstopy, które całkowicie odkrywały jej pupę i łono. Zaś pod krótkim naturalnym futrem nie miała nic. Jej look może zostać uznany za naruszenie praw przyzwoitości.

Naga Bianca Censori okryta foliówką

Artykuł 222-32 francuskiego kodeksu karnego (obowiązującego od 1 marca 1994 r.) stanowi: „Świadome pokazywanie nagości na oczach innych w miejscu dostępnym dla wzroku publicznego zagrożone są karą roku więzienia i grzywny w wysokości 15 000 euro”.

Bianca Censori zapłaci wielką grzywnę?

To nie pierwszy raz, kiedy Bianca Censori ryzykowała konflikt z prawem z powodu swoich nagich wybryków. W zeszłym roku  naraziła się na karę grzywny w wysokości 10 000 euro i więzienie podczas podróży do Włoch, gdzie przechadzała się po miejskich uliczkach „praktycznie nago”.

Kanye West zabronił Biance Censori kolejnej rzeczy, „To dla jej dobra”

Włosi określili w mediach społecznościowych stroje Censuri jako „brak szacunku”, a niektórzy twierdzili, że „nieskromna” para nie jest już mile widziana w kraju znanym z konserwatywnego katolicyzmu.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: