Bianca Censori (29 l.) i Kanye West (46 l.) pojawili się w Mediolanie na tygodniu modu i od razu wzbudzili zamieszanie. Małżonka rapera po czerwonym dywanie przed pokazem włoskiej marki Marnni, chodziła w skórzanym body ze stringami.

Wysoko wycięte majtki ledwo zakrywały jej „kobiecą strefę”. Na tyle, by w amerykańskich mediach jej zdjęcia były cenzurowane. Censori swój skąpy look zestawiła z różowymi kozakami do połowy łyski na mikro obcasie.

Kanye West zabronił Biance Censori kolejnych rzeczy. To niepokojące

Kanye West towarzyszył jej w czarnym total looku z maską i rękawiczkami Nike. Czyżby próbował nawiązać współpracę z największym konkurentem jego byłego pracodawcy Adidasa?

Bianca Censori z gołymi pośladkam

Kanye West i Bianca Censori podróżują po całym kraju, aby promować jego nowy album. Najnowsze dzieło Kanye Westa ocenianiane jest przez wielu przez pryzmat jego antysemicznych wybryków, przez to nie znajdzie się zapewne na szczycie Billboard Top 100.

Bianca Censori chwali się niesamowitą figurą

Krążą plotki, że para planuje również zadebiutować z własną marką modową. Od dłuższego czasu Bianca Censori, jak i Kanye West promują niecodzienne lotki, które mają nadzieję wejdą do mainstreamu? Jak myślicie? „Ugly shoes” też miały się nie przyjąć…

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: