Kanye West (46 l.) idzie coraz dalej… Bianca Censori (29 l.) pojawiła się u boku swojego ukochanego w przeźroczystym płaszczu przeciwdeszczowym, nie mając dosłownie nic pod spodem. Gołe ciało w plastiku? Za długo na pewno nie wytrzymała.

Bianca Censori i look, który możesz skopiować w domu

Przezroczyste poncho Bianki Censori miało z przodu czarny napis, który zakrywał sutki gwiazdy, jednak w sieci pojawiły się zdjęć całkowicie gołych pośladków projektantki Yeezy. Zaś „przód” strategicznie zakrywała telefonem komórkowym.

Bianca Censori na głowie miała foliową chustkę, a na nogach czarne kozaki.

Nie jest jasne, co dokładnie było napisane na płaszczu, ale wyglądało na to, że wielkimi literami widniał napis „DAILY” z różnymi cyframi oraz literami poniżej i nad logo.

Bianca Censori znów nago

Tymczasem raper zdecydował się na… więcej ubrań. W czarnej skórzanej kurtce, czarnych spodniach i czarnych kaloszach, wyglądał typowo dla siebie. Kanye West na wszystko założył poncho w kolorze moro i gumowe rękawiczki. Nie zapomniał również o masce na twarzy.

Bianca Censori w rajstopach po pachy

Ostatnio Kanye West pojawił się na meczu koszykówki swojego syna Sainta w masce hokejowej, którą wszyscy od razu porównali do tej z horroru „Piątek 13-go”

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: