Nikodem Rozbicki mimo młodego wieku na swoim koncie całkiem niezły dorobek aktorski. Grał w głośnych filmach, takich jak „Bejbi Blues”, L”isty do M.”, „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, oraz „Kogel Mogel”.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w Wersalu. Aktorka wygląda obłędnie!

Nikodem Rozbicki skończył Akademię Teatralną w Warszawie?

Podczas pobytu w Polsce Nikodem Rozbicki pojawił się na „Bestsellerach Empiku 2023”, na których mieliśmy okazję z nim porozmawiać i zapytać go o nowe życie w Los Angeles. Aktor przeprowadził się za ocean, by dalej rozwijać się w kierunku aktorskim.

Tak rozebranej Julii Wieniawy jeszcze nie widzieliśmy. Nikodem Rozbicki skomentował!

Choć w Polsce ukończył już studia na Akademii Teatralnej w Warszawie, w rozmowie z naszym reporterem wyznał, że wcale nie zamknął tematu studiów w naszym kraju. Jak się okazuje, Nikodem Rozbicki nie napisał jeszcze pracy magisterskiej.

Muszę trochę nadrobić spraw literackich w tym szczególnie, że przymierzam się, o tym jeszcze dzisiaj nie mówiłem, […] że właśnie wznowiłem się też na studia moje w Akademii Teatralnej, bo co prawda je skończyłem lata temu i obroniłem dyplomy, ale nie znalazłem czasu, żeby napisać pracę magisterską – wyznał aktor.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki naprawdę do siebie wrócili?! Aktorka komentuje doniesienia

Przyznaje, że ma zamiar zrobić to właśnie podczas studiowania w Los Angeles.

Teraz pomyślałem, że w tym czasie jak jestem tam, napiszę pracę, która będzie trochę zlinkowana z moimi poszukiwaniami właśnie w Los Angeles, więc no zebrałem materiały, żeby móc nad tym pracować – mówi Nikodem Rozbicki w rozmowie z Kozaczkiem.

Zobacz cały wywiad poniżej:

Nikodem Rozbicki, Julia Wieniawa, fot. Telus/AKPA

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Nikodem Rozbicki, fot. Podlewski/AKPA

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, fot. Filip Radwański/AKPA