Nikodem Rozbicki mimo młodego wieku na swoim koncie całkiem niezły dorobek aktorski. Grał w głośnych filmach, takich jak Bejbi Blues, Listy do M., czy Dywizjon 303. Historia prawdziwa, raz Kogel Mogel.

Zobaczcie, gdzie Julia Wieniawa uciekła ze stolicy z Nikodemem Rozbickim. Fani: „Nie zasnęłabym tam”

Nikodem Rozbicki o realiach w Los Angeles!

Aktor jest w związku ze znaną całej Polsce, Julią Wieniawą. Z okazji walentynek postanowił przyjechać do kraju i spędzić z ukochaną trochę czasu.

Tak rozebranej Julii Wieniawy jeszcze nie widzieliśmy. Nikodem Rozbicki skomentował!

Podczas pobytu w Polsce Nikodem Rozbicki pojawił się na „Bestsellerach Empiku 2023”, na których mieliśmy okazję z nim porozmawiać i zapytać go o nowe życie w Los Angeles. Aktor przeprowadził się za ocean, by dalej studiować aktorstwo. Choć w Polsce ukończył już studia na Akademii Teatralnej w Warszawie.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki naprawdę do siebie wrócili?! Aktorka komentuje doniesienia

Podczas rozmowy zapytaliśmy Nikodema, jak czuje się poza granicami Polski:

Nie powiem, że jest mi źle. Ekstra jest to miasto. Jest tam też wspaniała energia, poznaje niesamowitych ludzi. Mam bardzo duże wyzwania przed sobą stawiane w szkole, trudne materiały, które wymagają też ode mnie gimnastyki intelektualnej – mówi aktor.

Julia Wieniawa pojechała szlifować swój talent do słynnej szkoły aktorskiej

Rozbicki wyznał również, jak jest traktowany na studiach przez nowe otoczenie:

Myślałem, że tam głównie będę bombardowany treściami stworzonymi przez amerykańskich twórców, a wszyscy tam mnie traktują, że właśnie: o przyjechał z Polski, duża kultura teatralna, tu Stanisławski, Bolesławski. Właśnie uzbroiłem się dzisiaj […] w książki, żeby móc rzeczywiście nadgonić ten poziom, jak oni mnie traktują i mają o mnie mniemanie, co jest bardzo miłe – wyznaje aktor.

Zobacz cały wywiad poniżej:

Nikodem Rozbicki, Julia Wieniawa,  fot. Telus/AKPA

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Nikodem Rozbicki, fot. Kurnikowski/AKPA

Nikodem Rozbicki, fot. Michał Baranowski/AKPA