Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki długo uchodzili wśród fanów za jedno z celebryckich „power couple”. Niestety coraz częściej pojawiały się plotki o kryzysie w ich związku, które ostatecznie potwierdziły się w październiku 2022 roku, gdy w ramach halloweenowego postu Julia i Nikodem ogłosili swoje rozstanie, jednocześnie informując, że pozostają przyjaciółmi:

Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź.
Pozdro z Londynu! #cukierekalbopsikus

Co bardziej zagorzali fani ich relacji wciąż nie do końca wierzyli w rozstanie pary, a główni zainteresowni również zdawali się igrać z plotkami i żartować ze spekulacji na temach ich istniejącego lub nie związku – w Mikołajki w 2022 roku Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki bawili się razem na afterparty z okazji 30-lecia Polsatu, gdzie bynajmniej nie zachowywali się jak przyjaciele. Później obydwoje wybrali się w podróż do Paryża na kurs do jednej z najbardziej znanych szkół aktorskich na swiecie.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w Wersalu. Aktorka wygląda obłędnie!

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znów są razem! Celebrytka potwierdziła doniesienia

Teraz Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znów pokazali się razem – tym razem zapozowali razem na ściance na Polsat SuperHit Festiwal. Choć dotychczas Julia Wieniawa w wywiadach unikała tematu swoich relacji z Rozbickim i odpowiadała wymijająco, tym razem celebrytka zdecydowała się w końcu ostatecznie potwierdzić, że para postanowiła dać sobie drugą szansę i znów są w związku:

Lubimy robić zamieszanie po prostu – zażartowała w rozmowie z Pomponikiem, po czym dodała: Jesteśmy razem. To są nasze sprawy, ale jest dobrze.

Cieszycie się, że do siebie wrócili?

scena z: Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Julia Wieniawa na WESELU z Nikodemem Rozbickim. Rosati: „Boże, jacy piękni”

pasekkozak