Tom Hanks (63 l.) i Rita Wilson (63 l.) przebywali w Australii, gdzie aktor pracował na planie biografii Elvisa Presleya w reżyserii Baza Luhrmanna. Tam para zaczęła źle się czuć. Z czasem lekarze wykonali badania i okazało się, że są zarażeni koronawirusem. Ich syn poinformował, że już wyszli ze szpitala.

Tom Hanks i jego żona zarażeni koronawirusem!

Tom Hanks i Rita Wilson wyszli ze szpitala, ale to nie koniec leczenia

Akor potwierdził informację w mediach społecznościowych. Dodał, że wraz z żoną są odizolowani, przebywają pod obserwacją i poddają się kolejnym badaniom. Hanks uważa, że ujawnienie choroby jest słuszną decyzją.

Witajcie. Jesteśmy z Ritą w Australii. Czuliśmy się zmęczeni, byliśmy przeziębieni. Rita miewała dreszcze i lekką gorączkę. Chcieliśmy powiedzieć światu, że mamy koronawirusa. Ujawnienie choroby to jedyna słuszna decyzja. Co teraz? Postępujemy zgodnie z procedurami. Poddajemy się dalszym badaniom, jesteśmy w izolacji i pod obserwacją. Na tak długo jak wymaga tego publiczne bezpieczeństwo. Przyjmujemy zasadę, że żyjemy z dnia na dzień. Będziemy dawać znać. Dbajcie o siebie – czytamy.

Tom Hanks: Mam cukrzycę, bo jestem idiotą

Na szczęście jest już lepiej. Małżeństwo opuściło szpital, o czym poinformował ich syn Chester. Muszą przejść jeszcze kwarantannę.

Krótka aktualizacja, rodzice wyszli już ze szpitala. Oczywiście nadal będą na kwarantannie, ale czują się o wiele lepiej.

View this post on Instagram

✌🏻❤️

A post shared by 𝗖𝗛𝗘𝗧 𝗛𝗔𝗡𝗞𝗦 🇯🇲 (@chethanx) on

Życzymy im dużo zdrowia.

Tom Hanks, Rita Wilson

Tom Hanks, Rita Wilson/fot. Forum

Tom Hanks, Rita Wilson

Tom Hanks, Rita Wilson/fot. Forum