Tydzień temu Tom Hanks poinformował, że on i jego żona, Rita Wilson, są zarażeni koronawirusem. Para przebywa w Australii, gdzie aktor kręcił filmową biografię Elvisa Presleya. Kiedy źle się poczuli zrobiono im badania i odizolowano. Po kilku dniach wyszli ze szpitala, ale nadal są objęci kwarantanną. Jak zapewnił ich syn, czują się już znacznie lepiej. Niestety,

Tom Hanks z żoną i SYNEM jeszcze kilka dni temu spokojnie spacerowali po Sydney (ZDJĘCIA)

Dziennikarz, który rozmawiał z Ritą Wilson ma koronawirusa

Po tym, jak okazało się, że Hanks i jego żona są zarażeni, przebadano osoby, które w ostatnim czasie miały z nimi kontakt. Badania przeszedł 65-letni dziennikarz Richard Wilkins, który 7 marca spotkał się z Ritą Wilson. Dziennikarz stacji telewizyjnej Channel 9. za pośrednictwem Twittera poinformował, że wynik jego testu na obecność koronawirusa jest pozytywny. Dodał też, że dobrze się czuje.

Hej, szczere dzięki za wszystkie wiadomości. Naprawdę bardzo to doceniam. Zostałem zbadany na tę rzecz, o której wszyscy mówią i wynik okazał się dodatni. To bardzo dziwne uczucie. Czuję się zdrowy na 100%. Nie mam absolutnie żadnych objawów – napisał Wilkins.

Wilkins w rozmowie z „Time” zaznaczył też, że nie wiadomo, czy to właśnie Rita go zaraziła, czy był to ktoś inny. Stacja Channel 9. poinformowała, że badania przeszły wszystkie osoby, które miały kontakt z Ritą. Wszyscy przechodzą 14-dniową kwarantannę.

ZOBACZ TEŻ:

Książę Monako zarażony KORONAWIRUSEM. Wydano specjalne oświadczenie

Partnerka piłkarza zarażona koronawirusem. Jest w 4. miesiącu CIĄŻY

Królowa Elżbieta wydała BARDZO WAŻNE oświadczenie

 

Tom Hanks i Rita Wilson na ściance

fot. Forum

Tom Hanks i Rita Wilson na ściance

fot. Forum