Tom Hanks (63 l.) jest bez wątpienia jednym z najlepszych aktorów w Hollywood. Dwukrotny zdobywca Oscara, odebrał wyjątkową nagrodę podczas tegorocznych Złotych Globów. Aktor nie krył jednak zdegustowania podczas przemowy otwierającej ceremonię i musimy przyznać, że każdy z nas jest czasami jak Tom Hanks. Po czymś takim jeszcze bardziej go lubimy!

Złote Globy 2020: Jennifer Aniston w czarnej kreacji od Diora, Scarlett Johansson w obłędnej czerwieni i fatalna suknia Jennifer Lopez

Tom Hanks twarzą memów podbijających Internet

Tom Hanks pojawił się na tegorocznej gali wręczenia Złotych Globów. Ceremonia wręczenia nagród rozpoczęła się od monologu otwierającego, przez aktora komediowego Ricky’iego Gervaisa. Ricky podczas monologu robił niewiarygodnie niezręczne dowcipy, co było kompletnie nie na miejscu. Gervais słynie z ostrych żartów, nie powstrzymał się nawet podczas tak prestiżowej imprezy.

Patrząc na widownię można było zauważyć kilka zszokowanych twarzy, biedny Tom Hanks po prostu nie był w stanie znieść tej paplaniny. Jego mina opisuje WSZYSTKO!

Tegoroczne wręczenie Złotych Globów było tym bardziej wyjątkowe dla aktora, gdyż został uhonorowany nagrodą za całokształt twórczości. Aktor nie krył wzruszenia odbierając nagrodę. Podziękował żonie i dzieciom, co wywołało u niego łzy.

Wzruszające przemówienie Toma Hanksa podczas Złotych Globów:

Emocje na jego twarzy mówią same za siebie!

Nikt z zebranych osób na sali nie wyglądał na bardziej zdezorientowanego czy zaskoczonego. Mimo wszystko, dobrą wiadomością jest to, że Tom Hanks może teraz dodać „Bycie pierwszym dobrym memem 2020” do swojego CV, zaraz po zdobyciu dwóch Oscarów 🙂

Również bywacie czasami jak Tom Hanks?

Tom Hanks na Złotych Globach 2020:

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tom Hanks ma już Malucha, teraz szuka Syrenki dla polskiego szpitala

Brad Pitt w końcu wyznał, co go łączy z Jennifer Aniston!

Weronika Rosati na Złotych Globach 2020 obok Rachel Brosnahan (FOTO)