Zendaya Coleman (27 l.) postawiła na swobodny, casualowy szyk, biorąc udział w prywatnym pokazie swojego najnowszego filmu o tenisie „Challengers” w AMC Theatres w Nowym Jorku. Aktorka wyglądała stylowo w szarym T-shircie z czarnym nadrukiem „I Told Ya” (tłum. a nie mówiłam), dopasowanym kolorem do bluzki trenczem, parze czarnych spodni z prostymi nogawkami i białych butów z siateczki.

Zendaya pokazała nagie pośladki w stylizacji sprzed 3 dekad

Miłośnicy popkultury momentalnie rozpoznali w tej koszulce replikę koszulki, którą John F. Kennedy Jr. nosił w latach 90. podczas rzucania frisbee ze swoim psem. Nie ma zbyt wielu informacji na temat pochodzenia koszulki, ale biorąc pod uwagę znany wszystkim tryb życia rodziny Kennedych, tenis był ich pasją (oczywiście poza polityką).

Zendaya – A nie mówiłam?!

Nawet bez dokładnego zrozumienia „znaczenia” hasła na koszulce widać, że Jonathan W. Anderson z LOEWE, projektant kostiumów w filmie „Challengers” stworzył nowy „must-have” Jonathan W. Anderson publikował posty na temat T-shirtu i bluzy z napisem  „I Told Ya”, a nawet założył własną wersję tej koszulki na premierę filmu w Paryżu.

Zendaya pozuje z Igą Świątek

Film „Challengers” będzie miał swoją premierę 26. kwietnia, a opowiada o niecodziennym trójkącie miłosnym, między Zendayą, a jej kolegami z planu Mikem Faistem i Joshem O’Connorem.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Zendaya Coleman