Zendaya Coleman (27 l.) i Tom Holland (27 l.) wyglądali na całkowicie zakochanych podczas niedzielnego meczu turnieju tenisowym BNP Paribas Open. I to nie byle jakim meczu, a na finale kobiet w Indian Wells Tennis Garden w Kalifornii. Meczu, który zwyciężyła Iga Świątek (22 l.).

Zendaya wyglądała sportowo, ale elegancko w tenisowej spódnicy i dopasowanym krótkim topie i bluzie z kapturem. Aktorka gra trenerkę tenisa w nowym filmie „Challengers”, w którym występuje obok Josha O’Connora i Mike’a Faista.

Zendaya pokazała nagie pośladki w stroju z 1995 roku

Później Zendaya pogratulowała zwyciężczyni Idze Świątek. Panie wspólnie pozowały do zdjęć i zostały nagrany podczas rozmowy [wideo poniżej]. Rakieta numer 1 świata – Iga Świątek pokonała w finale Marię Sakkari.

Zendaya i Iga Świątek

Zendaya Coleman i Tom Holland wyglądali na szczęśliwych, gdy wygłupiali się na trybunach. Niedawno mówiono, że para przechodzi kryzys lub nawet, że rozstała się. Ostatnie wspólne wyjście zamknęło usta niedowiarkom. Zendaya i Tom Holland zachowywali się zabawnie, swobodnie i całkowicie uroczo w swoim towarzystwie.

Zendaya debiutuje z nową fryzurą

Zendaya po ogromnym sukcesie drugiej części „Diuny” zagra w 3. sezonie serialu HBO „Euphoria”. Oczekuje się, że nowy sezon zadebiutuje na platformie w 2025 roku. Tymczasem Tom Holland wystąpi w roli Romea w przedstawieniu „Romeo i Julia” w teatrze Duke Of York w Londynie. W rolę słynnego kochanka będzie wcielać się od maja do sierpnia. Bilety zostały całkowicie wyprzedane w ciągu zaledwie  kilku godzin.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: