Program”Love Island” został stworzony w celu znalezienie swojej drugiej połówki, jednak show z każdym sezonem udowadnia, jak ciężko jest znaleźć miłość i jak łatwo ją stracić. Tym razem do grona nieudanych par dołączyła Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk.

Marietta Fiedor się ZARĘCZYŁA! Jej nowy partner jest mega HOT

Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk ogłosili rozstanie

Caroline Juchniewicz w czwartek wieczorem poinformowała swoich fanów o zakończeniu swojego związku. Jednak nie jest to ostateczna decyzja pary, bo jak napisała była islanderka: „Na razie nie jesteśmy razem”.

Ostatnio mam dużo wiadomości na temat tego, gdzie jest Mateusz. Niestety, nie wszystko jest tak piękne, jak wygląda w telewizji i byliśmy w publicznym związku, któremu bardzo dużo z Was kibicowało. Bardzo dziękujemy Wam za całe wsparcie. Byliście z nami od początku i widzieliście, jak nasza miłość rozkwitała. Dlatego należy Wam powiedzieć, że jesteśmy w dobrym kontakcie i będziemy się widywać, ale na razie nie jesteśmy razem. Jest to trudny dla obu z nas i chcemy, abyście uszanowali naszą prywatność. Nie jesteśmy w stanie odpowiadać na pytania dlaczego nie jesteśmy razem. Jeśli znacie mnie z programu, to wiecie, że kieruję się tym, co ma być, to będzie. Oboje jesteśmy dobrej myśli  – czytamy na instastory Juchniewicz.

Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk rozstali się Fot. Instagram/carolinejuchniewicz

Ich rozstanie jest jednym z większych zaskoczeń w historii polskiej edycji „Love Island”, ponieważ para prawie cały czas spędzała ze sobą czas, jeszcze niedawno bawili się na Halloween oraz pojawili się w „Polsat Go”, gdzie opowiedzieli o swoim związku.

Stella i Piotr z „Love Island. Wyspa miłości” się rozstali. Co się stało?

Caroline Juchniewicz, Mateusz Zacharczuk Fot. AKPA/AKPA