„Love Island. Wyspa miłości” to program randkowy typu reality show prowadzony przez Karolinę Gilon i emitowany na antenie telewizji Polsat od września 2019. Uczestnicy łączą się w pary i przez cały czas trwania programu decydują czy chcą zostać z wybraną osobą lub wejść w kolejne relacje. Na finałową parę czeka nagroda w postaci 100.000zł, a uczestnicy mają za zadanie zdecydować, czy wybierają „miłość” czy „pieniądze”. Jeśli obydwoje wybiorą miłość nagroda jest dzielona na dwie osoby. Program cieszy się ogromnym zainteresowaniem i dużą oglądalnością, a zwycięskie pary doczekały się wiernego grona fanów obserwujących ich w social mediach nawet po zakończeniu programu.

Love Island: Widzowie ZNIESMACZENI nowym sezonem! „PATOLOGIA, na wymioty mnie wzięło”

Zuza i Jarek z „Love Island” ogłosili rozstanie

9. sezon randkowego reality show wygrali Zuza i Jarek, których widzowie polubili za szczerość, brak dram i zmieniania partnerów w trakcie trwania programu. Niestety, rzeczywistość szybko zweryfikowała ich związek i ulubieńcy widzów krótko po finale ogłosili swoje rozstanie. Oświadczenie wypłynęło ze strony Jarka, który podkreślił, że chce się rozstać z klasą:

Moja relacja z Zuzą dobiegła końca, nie jesteśmy już razem. Nigdy złego słowa o niej nie powiem, bo wiele wyniosłem z tej relacji. I przepraszam wszystkich widzów, którzy nam kibicowali, ale życie nas zweryfikowało. I jako wygrana para, chyba rozchodzimy się jako pierwsi. Wszystkiego dobrego Zuzanno – napisał na Instagramie.

Szybko jednak okazało się, że rozstanie nie przebiegnie w pokojowej atmosferze – zamiast tego Zuza i Jarek zaczęli prać swoje brudy w sieci. Po oświadczeniu Jarka, Zuza opublikowała nagranie na YouTube, w którym wyznała, że Jarek zerwał z nią przez telefon i wykorzystał związany z tym rozgłos, by zareklamować tworzoną przez siebie biżuterię:

Wyznałam tamtej osobie swoje uczucia, a tamta osoba nie czuła tego, co ja (…). Ta osoba poznała moich bliskich, ugościliśmy go jak króla w Belgii. A teraz, pierwszą rzeczą, którą robi, jest ogłoszenie zerwania „na żywo” i promowanie jakiegoś biznesu (…). Jeśli byłyby tu autentyczne uczucia, to czy ta osoba promowałaby swoje produkty w dniu ogłoszenia końca związku? (…). Dlaczego usunęłam wspólne zdjęcia? Nie chciałam być wykorzystana na promocji biżuterii. (…) Nie spodziewałam się takiego brutalnego zakończenia. Wy głosowaliście na nas – wierzyliście w nas. Ja też wierzyłam w nas, że to są prawdziwe uczucia i że nam się uda (…). Nie rozumiem, dlaczego ta osoba nie poczekała na moment, aż się zobaczymy i porozmawiamy (…).

Love Island 9. Co zobaczymy w 9. odcinku? Daniel ostatecznie skreślony u Oliwii

Jarek i Zuza z „Love Island” publicznie obrzucają się oskarżeniami po zerwaniu

Jarek szybko odniósł się do nagrania Zuzi i wyjaśnił, jak cała sytuacja wyglądała z jego perspektywy, sugerując, że zerwanie nastąpiło przez zachowanie Zuzy, która notorycznie miała do niego o wszystko pretensje:

Może dajcie mi się wypowiedzieć. W willi wszystko było szczere między nami. Zawsze odpowiadałem, że jeśli Zuzia będzie się tak zachowywać poza willą, jak w willi, to jej podziękuję. Ale myślałem, że po wyjściu to się zmieni (…). Po wspólnej imprezie zrobiła kolejną spinę o nic i w tamtym momencie zobaczyłem, że to będzie się dalej ciągnąć i jej podziękowałem. (…) Wróciliśmy z Belgii i 40 spin po powrocie, 40 spin kolejnego dnia… Wszystko, co robiłem, to było źle (…). Po jednej ze wspólnych imprez znowu Zuzia mi zrobiła spinę o nic i wtedy jej podziękowałem (…). To nie jest toksyczne, że druga osoba robi wam 400 sprzeczek? Tak, ja podziękowałem Zuzi za naszą wspólną relację. Powiedziałem, że się nie będę wypowiadał źle na jej temat (…). To, że ona wstawia screeny, jest bardzo brzydkie z jej strony (…).

Jednocześnie dodał, że żałuje, że rozstanie nie odbyło się jeszcze przed opuszczeniem willi miłości:

Jedyne czego żałuję to, że nie podziękowałem Zuzi w programie, tylko po tygodniu spędzonym razem, było tak samo jak w programie spięcia o to, że nie zamykam lodówki, o to, że za głośno chodzę w moim własnym domu, o to, że taxi się spóźniło, czy o to, że chce spędzić trochę czasu z przyjaciółmi, a nie 24/7 z nią. Więc po jednej z takich sytuacji NA ŻYWO zakończyłem relację.

Ostatecznie Zuza potwierdziła, że dochodziło między nimi do sprzeczek i poprosiła, by zakończyć temat jej nieudanego związku z Jarkiem:

Tym nagraniem chciałam wyjść z milczenia i dać wam wyjaśnienia na temat moich uczuć. Potwierdzam, że bardzo często robiłam spiny; nie do końca miałam zaufanie do tej osoby (…). Jednakże nie życzę mu niczego złego (…). Ale proszę więcej nie mieszać mnie do tej osoby. Życzę mu powodzenia. Nikt nie jest idealny. Ja na pewno nie (…). Jestem wdzięczna za wszystkie wiadomości, ale obecnie nie jestem w stanie odpowiedzieć. (…) Teraz potrzebuję trochę odpoczynku od mediów społecznościowych. Moje ciało i zdrowie psychiczne tego potrzebują. Dziękuję za wsparcie i zrozumienie.

Spodziewaliście się końca tej relacji?

Tak Alicja z „Love Island” komentuje nowy związek Mateusza. Co mówi o Karolinie Gilon?

fot. Instagram

fot. Instagram

fot. Instagram

fot. Instagram

pasekkozak